Paula Gorycka (Struby BiXS Team: „utrzymałam moją tegoroczną statystykę” – Kamptal Klassik Trophy, Austria

HomeKomentarze

Paula Gorycka (Struby BiXS Team: „utrzymałam moją tegoroczną statystykę” – Kamptal Klassik Trophy, Austria

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Paula Gorycka wróciła do ścigania po poważnej kontuzji, której nabawiła się pod koniec poprzedniego sezonu. W austriackim Langenlois wzięła udział w wyścigu Kamptal Klassik Trophy, gdzie zajęła 9. miejsce tracąc niespełna trzy minuty do najszybszej tego dnia Lisy Pasteiner (Ghost Factory Racing).

Poniżej komentarz postartowy Pauli:

Langenlois było dla mnie jak drugie rozpoczecie sezonu i traktuję ten start jako wprowadzenie na obroty wyścigowe. W pierwszej części wyścigu jechałam w czołowej grupie, potem trochę straciłam, ale i tak na mecie to nie było dużo. Udało mi się też wygrać z kilkoma dobrymi zawodniczkami. Start oceniam pozytywnie, utrzymałam moją tegoroczną statystykę (czyli każdy start kończę z wynikiem jednocyfrowym, jeśli chodzi o miejsce). Wiem też nad czym pracować i na czym skupić się w treningu przed pierwszymi Pucharami Świata.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0