Mazovia z Cisowianką przez kolejne trzy lata

Mazovia z Cisowianką przez kolejne trzy lata

Cezary Zamana zaprasza do Rawy Mazowieckiej na zakończenie majówki
Nadciąga Northtec MTB Zimą 2018
Kalendarz Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Kalendarz Mazovia MTB Marathon 2018
Kalendarz Mazovia MTB 2016

Marka Cisowianka przez kolejne 3 lata będzie tytularnym sponsorem największego w Polsce cyklu maratonów MTB oraz wyścigów kolarskich, organizowanych przez kolarskiego mistrza i triumfatora Tour de Pologne, Cezarego Zamanę. Startujący w zawodach mogą liczyć na odpowiednie nawodnienie.

Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana u źródła w ultranowoczesnym zakładzie z zastosowaniem rozwiązań umożliwiających zachowanie jej pierwotnych, naturalnych właściwości. Wiek naturalnej wody mineralnej Cisowianka, czyli czas przenikania kropli do pokładów, z których jest czerpana wynosi około 400 lat co stanowi ewenement na skalę światową. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Najlepiej wiedzą o tym zawodniczki i zawodnicy ścigający się w imprezach ze stajni Zamana Group. “Cisowianka wspiera nas już od czterech lat. Dzięki tej wodzie niestraszne nam największe upały, najbardziej strome podjazdy czy najbardziej wyczerpujące sprinty” – podkreśla Cezary Zamana, dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon i Cisowianka Road Tour. “Dla mnie jako osoby odpowiedzialnej za komfort i bezpieczeństwo tysięcy osób na każdej imprezie, współpraca z tak godnym zaufania i pewnym partnerze jest bezcenna. Dlatego bardzo się cieszę na perspektywę kolejnych trzech lat współpracy z Cisowianką” – dodaje były zawodnik.

Porozumienie dotyczy zaangażowania Cisowianki zarówno w maratony MTB, jak i wyścigi kolarskie. Ze zdrowej wody mineralnej korzystać będą przedszkolaki ścigające się w zawodach MiniMini+ Mazovia, młodzież rywalizująca na dystansie Hobby, a także miłośnicy pokonywania terenowych przeszkód oraz jazdy po szosie.

Dzięki współpracy z Cisowianką, tegoroczny, 15., a więc jubileuszowy sezon Cisowianka Mazovia MTB Marathon będzie jeszcze ciekawszy.

COMMENTS

DISQUS: 0