Plan na weekend 10/2019

Plan na weekend 10/2019

REKLAMA
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team z ambitnymi planami na sezon 2017
Jakub Zamroźniak (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Słowacji XCO
Zawodnicy VWSU MTB Team komentują start na wyścigu Kamptal Klassik Trophy
Jakub Zamroźniak (JBG-2 CryoSpace) – Turieckap UCI C1, Słowacja
Wysokie lokaty kolarzy z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w Pucharze Polski

Nie przypominam sobie szczerze mówiąc takiego weekendu, kiedy to w Polsce nie ma ani jednego wyścigu przełajowego czy w jakiejkolwiek odmianie kolarstwa górskiego. A może jest, ale po prostu o tym nie wiem… Oznacza to nic innego jak “wolny weekend”, a jeśli dodać do tego całkiem niezłą prognozę pogody, to można nabić trochę kilometrów :)

W temacie kolarstwa górskiego, to mamy trzy wyścigi XCO na Półwyspie Iberyjskim – dwa w Hiszpanii i jeden w Portugalii. Na tym ostatnim bardzo możliwe, że pojawi się Jakub Zamroźniak. Czy ktoś jeszcze z JBG-2 CryoSpace? Zobaczymy.

Mocnym punktem w programie na sobotę jest Strade Bianche – zarówno w odsłonie dla Pań, jak i dla Panów. Na starcie m.in. Rafał Majka, Tomasz Marczyński, Łukasz Wiśniowski oraz Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Małgorzata Jasińska, CCC wystawia swoich najmocniejszych liderów – Grega van Avermata oraz Marianne Vos. Do obejrzenia w Eurosporcie.

Wracając do “zajęć na świeżym powietrzu”, może wzorem Marcina oprócz nabijania kilometrów spróbujecie poświęcić odrobinę czasu szlifowaniu techniki. To na pewno się szybko zwróci!


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

DISQUS: 0