Plan na weekend 10/2019

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 10/2019

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Nie przypominam sobie szczerze mówiąc takiego weekendu, kiedy to w Polsce nie ma ani jednego wyścigu przełajowego czy w jakiejkolwiek odmianie kolarstwa górskiego. A może jest, ale po prostu o tym nie wiem… Oznacza to nic innego jak „wolny weekend”, a jeśli dodać do tego całkiem niezłą prognozę pogody, to można nabić trochę kilometrów :)

W temacie kolarstwa górskiego, to mamy trzy wyścigi XCO na Półwyspie Iberyjskim – dwa w Hiszpanii i jeden w Portugalii. Na tym ostatnim bardzo możliwe, że pojawi się Jakub Zamroźniak. Czy ktoś jeszcze z JBG-2 CryoSpace? Zobaczymy.

Mocnym punktem w programie na sobotę jest Strade Bianche – zarówno w odsłonie dla Pań, jak i dla Panów. Na starcie m.in. Rafał Majka, Tomasz Marczyński, Łukasz Wiśniowski oraz Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Małgorzata Jasińska, CCC wystawia swoich najmocniejszych liderów – Grega van Avermata oraz Marianne Vos. Do obejrzenia w Eurosporcie.

Wracając do „zajęć na świeżym powietrzu”, może wzorem Marcina oprócz nabijania kilometrów spróbujecie poświęcić odrobinę czasu szlifowaniu techniki. To na pewno się szybko zwróci!


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0