Plan na weekend 10/2019

Plan na weekend 10/2019

Znakomity weekend w wykonaniu Michaliny Ziółkowskiej
Dobre miejsca na Pucharze Świata i podium w Zdzieszowicach dla Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
Trening? Po pierwsze – dieta!
Wyniki – 9-10 marca 2019
Wyniki – 16-17 lutego 2019

Nie przypominam sobie szczerze mówiąc takiego weekendu, kiedy to w Polsce nie ma ani jednego wyścigu przełajowego czy w jakiejkolwiek odmianie kolarstwa górskiego. A może jest, ale po prostu o tym nie wiem… Oznacza to nic innego jak “wolny weekend”, a jeśli dodać do tego całkiem niezłą prognozę pogody, to można nabić trochę kilometrów :)

W temacie kolarstwa górskiego, to mamy trzy wyścigi XCO na Półwyspie Iberyjskim – dwa w Hiszpanii i jeden w Portugalii. Na tym ostatnim bardzo możliwe, że pojawi się Jakub Zamroźniak. Czy ktoś jeszcze z JBG-2 CryoSpace? Zobaczymy.

Mocnym punktem w programie na sobotę jest Strade Bianche – zarówno w odsłonie dla Pań, jak i dla Panów. Na starcie m.in. Rafał Majka, Tomasz Marczyński, Łukasz Wiśniowski oraz Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Małgorzata Jasińska, CCC wystawia swoich najmocniejszych liderów – Grega van Avermata oraz Marianne Vos. Do obejrzenia w Eurosporcie.

Wracając do “zajęć na świeżym powietrzu”, może wzorem Marcina oprócz nabijania kilometrów spróbujecie poświęcić odrobinę czasu szlifowaniu techniki. To na pewno się szybko zwróci!


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

DISQUS: 0