Bartłomiej Wawak drugi w klasyfikacji generalnej na Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours

Bartłomiej Wawak drugi w klasyfikacji generalnej na Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim 2018 [wyniki]
Bartłomiej Wawak wygrywa Kamptal Klassik Trophy w Langenlois!
[PR] 3. miejsce Bartłomieja Wawaka (KRT) w Pradze
Plan na weekend 8/2019
Maja Włoszczowska trzecia w Bad Sackingen [pr]

Zawodnik Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w minioną niedzielę zakończył 4-dniową etapówkę w Grecji – Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours. W generalnej klasyfikacji zajął 2 pozycję.

Bartłomiej Wawak zdobywa kolejne punkty do rankingu olimpijskiego. Etapówka w Grecji, która odbywała się 7-10.02 to wyścig składający się z czasówki, wyścigu point to point, cross-country i maratonu na trasie pełnej technicznych elementów.

Bartłomiej Wawak – 2. miejsce w Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours

Pierwsza etapówka w Grecji za nami! Ostatni etap kończę na 2 miejscu – przegrałem finish przez wypięcie się buta. W klasyfikacji generalnej kończę więc na 2 miejscu. Zawody składały się z 4 etapów: czasówki, wyścigu point to point, cross-country oraz maratonu. Cały wyścig rozgrywał się praktycznie na tych samych trasach przez 4 dni, z mnóstwem technicznych podjazdów i singletracków, więc nie było chwili na nudę. Jestem zadowolony z osiągniętego rezultatu, ponieważ kolejne punkty wpadły do rankingu olimpijskiego. Teraz dzień przerwy. Od wtorku startujemy z kolejną czterodniową etapówką.

COMMENTS

DISQUS: 0