Bartłomiej Wawak drugi w klasyfikacji generalnej na Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours

HomeINFORMACJE PRASOWEKomentarze

Bartłomiej Wawak drugi w klasyfikacji generalnej na Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Zawodnik Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w minioną niedzielę zakończył 4-dniową etapówkę w Grecji – Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours. W generalnej klasyfikacji zajął 2 pozycję.

Bartłomiej Wawak zdobywa kolejne punkty do rankingu olimpijskiego. Etapówka w Grecji, która odbywała się 7-10.02 to wyścig składający się z czasówki, wyścigu point to point, cross-country i maratonu na trasie pełnej technicznych elementów.

Bartłomiej Wawak – 2. miejsce w Salamina Epic #1 By Alter Bike Tours

Pierwsza etapówka w Grecji za nami! Ostatni etap kończę na 2 miejscu – przegrałem finish przez wypięcie się buta. W klasyfikacji generalnej kończę więc na 2 miejscu. Zawody składały się z 4 etapów: czasówki, wyścigu point to point, cross-country oraz maratonu. Cały wyścig rozgrywał się praktycznie na tych samych trasach przez 4 dni, z mnóstwem technicznych podjazdów i singletracków, więc nie było chwili na nudę. Jestem zadowolony z osiągniętego rezultatu, ponieważ kolejne punkty wpadły do rankingu olimpijskiego. Teraz dzień przerwy. Od wtorku startujemy z kolejną czterodniową etapówką.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0