Różne Bajki Podcast – Odcinek 001

HomeWideoCiekawostki

Różne Bajki Podcast – Odcinek 001

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Robienie nowych rzeczy, to dla nas swego rodzaju wyzwanie i kierunek, który sobie obraliśmy już dawno. Może nie wszystko nam zawsze wychodzi jak należy, ale to przecież jasne, że praktyka czyni fachowca.

Dlatego właśnie przedstawiamy Wam nasz podcast, o roboczej nazwie „Różne Bajki”. Do tej pory stawialiśmy przed Wami wyzwanie oglądanie i słuchanie tylko jednego z nas, ale teraz rzucamy Was na głęboką wodę. Nie dość że jest nas dwóch, to jeszcze przez ponad godzinę.

W pierwszym odcinku mówimy o młodych zdolnych przełajowcach, opowiadamy trochę o transferach na lokalnym rynku i nie tylko, w kontekście tego skąd się wzięły takie, a nie inne roszady i jakie mogą przynieść owoce. Tu płynnie przechodzimy do tematu Cape Epic i nadchodzącego sezonu Pucharu Polski XCO, wszystko to jak zawsze okraszone wieloma dygresjami i porcją suchych żartów Tomka.

Jeśli wolisz wersję audio od wideo to póki co plik możesz przesłuchać bezpośrednio w SoundCloud albo pobrać do offline:

Wkrótce postaramy się, żeby „Różne Bajki Podcast” był dostępny na platformach iTunes oraz Google Podcasts.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0