♛ Szczepan Paszek (fitwheels.eu bikestacja.pl) ponownie Mistrzem Polski Masters w kolarstwie przełajowym

HomeKomentarze

♛ Szczepan Paszek (fitwheels.eu bikestacja.pl) ponownie Mistrzem Polski Masters w kolarstwie przełajowym

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Mistrzostwa w Strzelcach były dla mnie najważniejszym startem sezonu i pod niego szykowałem się przez cały 2018 rok. Zdobywając koszulkę MP w 2016 roku było to dla mnie i innych spore zaskoczenie. W tym roku startowałem do MP już z zupełnie innej pozycji.

Wszystko przemawiało za tym, że mam spore szanse na zdobycie kolejnego tytułu. Wiedziałem, że forma jest, zdrowie jest, więc do sukcesu potrzebowałem tylko albo aż – szczęścia.

Plan był prosty, wykorzystać to, w czym czuję się mocny, czyli max po starcie, zrobić przewagę i utrzymać do mety. Jak zaplanowałem, tak udało się zrealizować, od 3 okrążenia pilnowałem już tylko aby nie „wywinąć” jakiegoś głupstwa i tym oto sposobem po raz drugi zostaję Mistrzem Polski CX w kat. M1.

Na słowa uznania zasługują twórcy trasy tegorocznych Mistrzostw – profesjonalna robota.

Teraz krótki okres roztrenowania i biorę się za szykowanie do sezonu letniego, w którym nastawiam się na starty w XCO.

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy w rożny sposób przyczynili się do mojego końcowego sukcesu, bez Was było by mi bardzo ciężko bawić się w to amatorskie kolarstwo :)

fot. Piotr Łabaziewicz


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0