Plan na weekend 52/2018

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 52/2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Dotarliśmy do końca ;) Choć po prawdzie kalendarz gregoriański niewiele ma wspólnego z kolarskim rytmem życia. Przełom roku, to środek sezonu przełajowego, czy torowego. Z kolei dla szosy czy kolarstwa górskiego to już któryś z kolei tydzień przygotowań do kolejnego sezonu.

Stąd też w kalendarzu nie ma przerwy na świętowanie Nowego Roku, a wolne dni w kalendarzu są raczej pretekstem do tego, by zorganizować kolejne wyścigi. I tak, licząc od dziś, 28 grudnia 2018, do 2 stycznia 2019 mamy w kalendarzu UCI, prawie tylko w Belgii następujące wyścigi:

  • 28 grudnia 2018 – DVV verzekeringen troofee – Azencross
  • 29 grudnia 2018 – Cyclocross Bredene
  • 30 grudnia 2018 – Telenet Supeprestige Diegem
  • 1 stycznia 2019 – DVV verzekeringen trofee – Grand Prix Sven Nys – Baal

Do tego jeszcze Puchar Francji w Flamanville, Grand Prix Garage Colle w Petange (Luxemburg) oraz EKZ CrossTour w szwajcarskim Meilen.

W kraju mamy w sobotę Nocny Wyścig przełajowy (Klasa „B”) w Lesznie, a niedzielę we Włoszakowicach ostatnią rundę Pucharu Polski.

No i oczywiście nie można zapominać o Rapha #Festive500. Wielu z Was próbuje nabić ten dystans… do 31 grudnia do północy jeszcze chwila ;)


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0