Dodane do kalendarza / 19 / 12 / 2018

HomeRóżności

Dodane do kalendarza / 19 / 12 / 2018

Wpisy “Dodane do kalendarza” będą się pojawiać cyklicznie przez najbliższe kilka tygodni, aż do zasadniczego wypełnienia kalendarza zawodów na sezon 2019. Narzędziem pomocnym w realizacji tego projektu jest dedykowana grupa poświęcona tylko i wyłącznie kwestii zawodów. Do współpracy zapraszam każdego kto chce pomóc, ma nosa do wyszukiwania imprez w internecie a może po prostu jest organizatorem tych czy innych zawodów.

Najpopularniejszym cyklem maratonów w Polsce jest niezmiennie Bike Maraton i to właśnie daty zawodów tej serii elektryzują wielu z Was. Pełny kalendarz pojawi się lada dzień, ale wiemy już, że inauguracja zaplanowana jest na 13 kwietnia 2019, 2 czerwca 2019 odbędzie się Bike Maraton UCI Marathon Series w Jeleniej Górze, a finał rozegrany zostanie 12 października 2019.

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał kalendarz Cyklokarpat. Kilkanaście wyścigów, sporo klasyków, trochę nowości. Szczegóły w linku.

Potwierdzone zostały także terminy dwóch imprez, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem:

  • Memoriał Bercika – Marki k.Warszawy 27 lipca 2019 – link
  • Uphill Śnieżka – Karpacz – 24 sierpnia 2019 – link

Wszystkie aktualizacje kalendarza w formie pojedynczych wpisów poświęconych poszczególnym wyścigom czy cyklom dostępne są tu.

COMMENTS

DISQUS: 0