Wyniki – 1-2 grudnia 2018

Wyniki – 1-2 grudnia 2018

Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Puchar Polski, CX Katowice
Plan na weekend 4/2017
Kalendarzowy updejt, że ho, ho, ho!!!

Nie był to jakoś bardzo szczególnie intensywny weekend jeśli chodzi o kolarstwo przełajowe, ale tak jak przewidziałem, dla wielu zawodników była to doskonała okazja do tego, żeby powalczyć o podium. Bez MVDP i WvA na starcie w Belgii na najwyższym podium stanęli w GP Hasslet Kevin Pauwels oraz Ellen van Loy, a w Lampiris Zilvermeercross Corne can Kesssel i Sanne Cant.

Na Słowacji rozegrane zostały mistrzostwa tego kraju – w elicie po tytuły sięgnęli Ondrej Glajza oraz Janka Keseg Stevkova.

Oprócz wyścigów niskiej kategorii z kalendarza PZKol, na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie odbył się wyścig Syrenka CX, na starcie którego stanęło blisko 80 amatorów kolarstwa przełajowego. Gościnnie poza klasyfikacją w rywalizacji wzięli udział m.in. Adam Żuber i Arkadiusz Jusiński.


“W cieniu Kawczych Gór” – Stare Kurowo


Elita:

  1. Bartosz Mikler (MLUKS Vistoria Jarocin)
  2. Mariusz Gil (Eurobike Kaczmarek Electric Team)
  3. Wojciech Cieniuch (GKS Cartusia w Kartuzach-bike atelier)

 

  1. Katerina Mudrikowa (ACK Stara Ves nad Ondrejnici)
  2. Zuzanna Krzystała (Wodzisław Śląski)
  3. Patrycja lorkowska (TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team)

Juniorka:

  1. Nicola Ostojska (LKS POM-Spartherm Strzelce Krajeńskie)
  2. Martyna Krefta (MLKS Baszta Bytów)
  3. Natalia Śliwińska (GKS Cartusia w Kartuzach)

Junior:

  1. Aleksander Suszko (GKS Cartusia w Kartuzach)
  2. Jakub Binkowski (Stomil Poznań)
  3. Jacek Dudar (ULKS Huragan Żagań)

Puchar Krajny w kolarstwie przełajowym – Złotów


Elita:

  1. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin Accent
  2. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Paweł Szczepaniak – PrinzWear Szczepan Bike

 

  1. Katerina Mudrikova – ACK stara Ves N.O.
  2. Zuzanna Krzystała – Niezrzeszona
  3. Małgorzata Mazurek – GK Victoria Rybnik

Juniorka:

  1. Natalia Śliwińska – GKS Cartusia Bike Atelier
  2. Martyna Krefta – MLKS Baszta Bytów
  3. Natalia Krześlak – TKK Pacific Nestle Fitness

Masters I:

  1. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Przemysław Janik – Niezrzeszony
  3. Maciej Iwko – Gorzów Wielkopolski

Masters II:

  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Jacek Rogowski – Niezrzeszony
  3. Dariusz Hlek – Niezrzeszony

Amator:

  1. Piotr Rzeszutek – KK Lew Lębork
  2. Jarosław Prościński – Bydgoszcz
  3. Paweł Znamirowski – LKS Trasa Zielona Góra

 

  1. Edyta Jakubowska – MTB Eldar Świecie

Pełne wyniki – link


Syrenka CX – PGE Narodowy, Warszawa


  1. Stanisław Pyrka – Pyrkiewicz
  2. Przemysław Baranowski – Ramę na ramię
  3. Paweł Arciszewski – Renault Team

 

  1. Anna Wiese – Ośka Warszawa
  2. Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski
  3. Maja Cieśla – Warszawski Klub Kolarski

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0