Dołącz do grona kolarskich Januszów!

Dołącz do grona kolarskich Januszów!

REKLAMA
Plan na weekend 39/2018
Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym 2018 – Valkenburg, Holandia [stream]
Plan na weekend 26/2017
Tour de France w wyjątkowej oprawie od soboty tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze
Plan na weekend 9/2016

Dziś stoisz przed ogromną szansą dołączenia do kolarskich Januszów. W zasadzie nie ma weekendu, kiedy nie pojawi się kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt zapytań o linka do “darmowego streama” tych czy innych zawodów kolarskich. O ile można to zrozumieć w przypadku lokalnych wyścigów, które transmitowane są tylko przez krajową telewizję jak np. w przypadku przełajów w krajach Beneluxu, o tyle nie ma przynajmniej u mnie zrozumienia dla tego rodzaju podejścia w przypadku zdecydowanej większości wyścigów szosowych, przełajowych, torowych transmitowanych przez okrągły rok przez Eurosport, kiedy roczny dostęp do Eurosport Playera kosztuje 89 złotych, czyli tyle ile mniej więcej jednorazowa opłata w górskim maratonie obejmująca także wykupienie numeru startowego.

Za 89 złotych nie kupisz jednej opony, do roweru na którym startujesz, nie starczy raczej na pokrycie kosztów paliwa na dojazd na zawody i wielu wielu rzeczy. No ale oczywiście lepiej mieć 89 złotych niż nie mieć. 89 złotych to dla typowego Janusza tak dużo kasy, że nie jest w stanie wyobrazić sobie jak wiele za to można kupić… A w internecie przecież zawsze wszystko jest za darmo…

Stoisz właśnie przed ogromną szansą pozostania w gronie kolarskich Januszów dopytujących się przez cały rok o linki do darmowych stream’ów z kolarskich zawodów. Możesz jednak wybrać jasną stronę mocy, skorzystać z promocji Eurosport i wykupić roczny abonament za jedyne 44.50 PLN. Klikaj tu.

Oferta jest ważna do północy 2 grudnia 2019.

COMMENTS

DISQUS: 0