Dodane do kalendarza / 20 / 11 / 2018

HomeKALENDARZ

Dodane do kalendarza / 20 / 11 / 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wpisy “Dodane do kalendarza” będą się pojawiać cyklicznie przez najbliższe kilka tygodni aż do zasadniczego wypełnienia kalendarza zawodów na sezon 2019. Narzędziem pomocnym w realizacji tego projektu jest dedykowana grupa poświęcona tylko i wyłącznie kwestii zawodów. Do współpracy zapraszam każdego kto chce pomóc, ma nosa do wyszukiwania imprez w internecie a może po prostu jest organizatorem tych czy innych zawodów.

W minionym tygodniu do kalendarza wpadły zawody prawie z każdej odmiany kolarstwa górskiego. Są maratony, etapówka, cross country oraz zimowe ściganie. Ale po kolei…

Z roku na rok na popularności zyskuje Gwiazda Południa organizowana przez Cezarego Zamanę. W 2019 odbędzie się w dniach 11-14 lipca. Wszystkie potwierdzone daty krajowych wyścigów etapowych znajdziesz tu.

Opublikowany został pełny kalendarz wielkopolskich maratonów mtb organizowanych przez Wojtka Gogolewskiego czyli Bike Cross Maraton – szczegóły tu. W przyszłym roku, w bardzo dobrze znanej i nie mniej lubianej lokalizacji zagości seria cross country pod nazwą Tryptyk Pniewski. Jak sama nazwa wskazuje, będą to trzy wyścigi XCO, które rozegrane zostaną w Pniewach. Daty podane są tu.

Zanim nadejdzie lato i ten prawdziwy sezon to do zimowych wyzwań po raz kolejny dołącza mazowiecka seria Northtec MTB Zimą. W 2019 trzy wyścigi, a daty znajdziecie tu.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0