Plan na weekend 46 / 2018

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 46 / 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Kolarskie święto… tak zawsze myślę, kiedy w kalendarzu UCI widzę Puchar Świata w kolarstwie górskim czy przełajowym. Najlepsze trasy, najmocniejsza stawka zawodników, no i relacja na dużym ekranie… Prawdziwa uczta w zasadzie dla każdego kibica kolarstwa. Tym razem przenosimy się do czeskiego Taboru, gdzie wcześniej odbywały się kilkukrotnie Mistrzostwa Świata. Na starcie zobaczymy na pewno Marka Konwę, Karola Michalskiego i Karola Dziambora. Miała być podobnie jak na ME CX szersza obsada juniorska, ale osoba odpowiedzialna za zgłoszenie przegapiła termin i UCI nie wyraziło zgody…

Reszcie pozostaje w takim razie startowanie w kraju. W sobotę Puchar Polski w Kartuzach, a niedzielę w Laskowicach Pomorskich „Owocowy Przełaj„, który w zeszłym roku zasłynął tym, że na starcie pojawili się między innymi Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już w niedzielę.

W niedzielę także m.in. zaliczany do DVV verzekeringen trofee Flandrencross, który rozegrany zostanie w belgijskim Hamme.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0