Dodane do kalendarza / 14 / 11 / 2018

HomeKALENDARZ

Dodane do kalendarza / 14 / 11 / 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wpisy “Dodane do kalendarza” będą się pojawiać cyklicznie przez najbliższe kilka tygodni aż do zasadniczego wypełnienia kalendarza zawodów na sezon 2019. Narzędziem pomocnym w realizacji tego projektu jest dedykowana grupa poświęcona tylko i wyłącznie kwestii zawodów. Do współpracy zapraszam każdego kto chce pomóc, ma nosa do wyszukiwania imprez w internecie a może po prostu jest organizatorem tych czy innych zawodów.

Miniony tydzień nie przyniósł zbyt wielu nowości w kalendarzu 2019, ale coś tam jest… Potwierdzony został termin Epickiej Czwórki, więc tak naprawdę w temacie etapówek mamy już prawie komplet krajowych wyścigów, brakuje tylko wyścigów organizowanych przez Cezarego Zamanę – Gwiazdy Południa i Gwiazdy Północy.

Miłośnikom ścigania się w śniegu doszedł jeszcze jeden wyścig – kolejna edycja Monteria Fat Bike Race Góry Stołowe, który rozegrany zostanie 10 lutego 2019 roku. Zapleczem zawodów będzie Hotel Karłów. Link do wydarzenia na FB.

W zeszłym tygodniu wspominałem o „kolarskiej przygodzie” w sierpniu czyli TransCarpatii. W ostatnich dniach ruszyły zapisy do Rowerowego Maratonu Wisła 1200. To raczej rajd niż maraton, którego celem przejechanie jest na rowerze od źródła Wisły aż do jej ujścia do Bałtyku. W sumie 1200 km. Limit uczestników to 300 osób, a zapisać można się na stronie wisla1200.pl.

Przy poprzednim wpisie pominąłem tę informację, a warto przypomnieć, że opublikowane zostały już kalendarze dwóch cykli zawodó na sezon 2019 – Poland Bike Marathon i Solid MTB Maraton oraz serii zawodów cross country – Puchar Tarnowa MTB.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0