Jolanda Neff przechodzi do Trek Factory Racing?

Jolanda Neff przechodzi do Trek Factory Racing?

Kross Earth: Nowy wyznacznik mistrzostwa
Maja Włoszczowska i Jolanda Neff bez podium na Mistrzostwach Świata w Lenzerheide
Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim XCO, XCR, DH – Cairns, Australia [wyniki]
Podsumowanie sezonu MTB 2018
Abus Aventor – wybór Kross Racing Teamu

Po dwóch latach reprezentowania barw Kross Racing Team, Jolanda Neff zdecydowała się opuścić grupę i wszystko wskazuje na to, że zasili szeregi ekipy Treka.

Szwajcarka dziś na swoim instagramie pożegnała ekipę Krossa i zapowiedziała swoim kibicom “nowe przygody”

Oczywiście w tym wpisie nic nie wskazuje na to, by zawodniczka ze Szwajcarii podpisała już kontrakt z Trekiem, jednak o tym fakcie donosi hiszpański portal ESMTB. Autorzy wpisu powołują się na wypowiedź Jolandy, która miała potwierdzić przejście do ekipy Trek Factory Racing. Warto dodać, że Jolanda w sezonie 2019 ma reprezentować Treka, także w kilku wyścigach na szosie, oraz w przełajach. Jednocześnie nie potwierdziły się plotki o przejściu Emily Batty do teamu Specialized. Kanadyjka pozostaje w ekipie Trek Factory Racing.

Komentarz Jolandy po odejściu z KRT:

Udało nam się osiągnąć praktycznie wszystkie sportowe sukcesy, które były do zrealizowania. O czym jeszcze można by marzyć? Zachowam w pamięci te wspomnienia i na pewno będę często do nich wracać. Dziękuję całemu zespołowi Kross Racing Team, firmie KROSS i pozostałym sponsorom za możliwość spełnienia moich kolarskich ambicji oraz za ich wsparcie w każdej sytuacji.

Wypowiedź Kornela Osickiego, menedżera teamu:

W imieniu Kross Racing Team i firmy KROSS dziękuję Jolandzie za dotychczasową współpracę, sportowe emocje oraz wszystkie osiągnięcia. Mam nadzieję, że jej kariera będzie się rozwijała w tak szybkim tempie jak przez ten czas spędzony w naszej drużynie. Przed nami kolejny sezon pełen wyzwań w nowym składzie, o czym poinformujemy wkrótce.

Z ciekawością czekam na kolejne ruchy w transferowej karuzeli.

COMMENTS

DISQUS: 0