Wyniki – 20-21 października 2018

Wyniki – 20-21 października 2018

Barbara Borowiecka (PrinzWear Szczepan Bike) podsumowuje początek sezonu przełajowego
Barbara Borowiecka (PrinzWear Szczepan Bike) – Toi Toi Cup / Super Puchar Polski
Puchar Strefy MTB Sudety 2018 rozpoczęty

Już bez kolarstwa górskiego, ale z mocnym akcentem przełajowym. W kraju drugi wyścig zaliczany do Pucharu Polski pada łupem Patryka Kosteckiego, a na międzynarodowej arenie o swojej dominacji przypomina Mathieu van der Poel, który w sobotę triumfował w Telenet Superprestige w Boom, a w niedzielę w Pucharze Świata w kolarstwie przełajowym rozegranym w szwajcarskim Brnie. Ten sam PŚ CX, tylko w elicie kobiet padł łupem Marianne Vos.

Na arenie międzynarodowej startowali także Polacy:


Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Brno, Szwajcaria


  • Marek Konwa zajął 38 miejsce
  • Karol Dziambor zajął 43 miejsce

Telenet Superprestige – Boom, Belgia


  • Grzegorz Grabarek zajął 42 miejsce

Grand Prix Pobrezova – Słowacja


  • Karol Michalski zajął 9, Patryk Kostecki 12, a Dawid Jona 14 miejsce w na Słowacji. Maciej Borkowski, Szymon Biel i Krzysztof Domin zostali zdublowani
  • Brygida Piersiak była 8, Małgorzata Mazurek 10, a Ewa Miłek 11
  • Jakub Musiak był 2, Hubert Drobek 9, Antoni Olszar 11, Szymon Pomian 13, Sebastian Żurek 19, a Antoni Łuków 23

Stockholm Cyclocross – Szwecja


  • Barbara Borowiecka zajęła 5 miejsce

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Białystok


Elita:

  1. Patryk Kostecki – Domin Sport
  2. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  3. Tomasz Bala – Mayday Team Lublin

Kobiety open:

  1. Marta Turoboś – Hurom Sławno Accent
  2. Anna Wiese – Ośka Warszawa
  3. Agnieszka Bacińska – MAT Atom Deweloper

Junior Młodszy:

  1. Michał Koszykowski – UKS Wygoda Białystok
  2. Kacper Hoppa – GKS Cartusia
  3. Olaf Koncewicz – UKS Wygoda Białystok

Juniorka Młodsza:

  1. Karolina Stachyra – Mayday Team Lublin
  2. Natalia Kaczmarczyk – DEK Meblo Cyclo Korona Kielce

Masters I:

  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Jakub Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski

Masters II:

  1. Marcin Michalczewski – Niezrzeszony
  2. Piotr Żebrowski – PTR Dojlidy Białystok
  3. Marcin Makowski – Mayday Team Lublin

Amator:

  1. Damian Perkowski – PT Mazury
  2. Andrzej Rozpłoch – PTR Dojlidy Białystok
  3. Stanisław Pyrka – Pyrkiewicz

Pełne wyniki – link


Wyścig przełajowy kategorii “B” – Supraśl


Mężczyźni open:

  1. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  2. Tomasz Bala – Mayday Team Lublin
  3. Maksymilian Grzenkowicz – GKS Cartusia (junior)

Junior:

  1. Maksymilian Grzenkowicz – GKS Cartusia
  2. Szymon Gryn – UKS Prostki
  3. Konrad Panglisz – Niezrzeszony

Junior Młodszy:

  1. Kacper Hoppa – GKS Cartusia
  2. Michał Koszykowski – UKS Wygoda Białystok
  3. Dawid Żygieło – Sokólski KK Sokół

Juniorka Młodsza:

  1. Karolina Stachyra – Mayday Team Lublin
  2. Natalia Kaczmarczyk – DEK Meble Cyclo Korona Kielce
  3. Łucja Wierzbicka – Triathlon Siedlce Club

Masters I:

  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Marcin Mróz – UKS Prostki
  3. Paweł Lempart – Team Sport

Masters II:

  1. Marcin Makowski – Mayday Team Lublin
  2. Adam Grabara – Niezrzeszony
  3. Tomasz Skalski – Niezrzeszony

Amator:

  1. Paweł Kazanowski – Inżynieria Rowerowa
  2. Ryszard Cimoszuk – GSZR Białystok
  3. Tomasz Chłodowski – Pie3cki Team

Pełne wyniki – link

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0
%d bloggers like this: