Ostatnie w tym roku ściganie w Strefie MTB Sudety. Runda #8 Bielawa

Ostatnie w tym roku ściganie w Strefie MTB Sudety. Runda #8 Bielawa

Piotr Kurczab (SGR Srebrna Góra) – Bike Maraton / PP XCM – Bielawa
Michał Ficek (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bike Maraton, Bielawa / Uphill MTB Beskidy, Wielka Czantoria
Amator donosi: “giga pure MTB bez szutrowych wypełniaczy” – Bike Maraton, Bielawa
Wojciech Halejak (JBG-2 MTB Professional Team) – VLLTMR, Krokowa / Puchar Strefy MTB Sudety, Bielawa
Puchar Strefy MTB Sudety 2017 #4 Bielawa. Zapowiada się rekordowa frekwencja

W niedzielę, 16 września, na malowniczych ale wymagających trasach nieopodal Bielawy, rozegra się ostatnia tegoroczna runda Pucharu Strefy MTB Sudety.

Po siedmiu wcześniejszych, tegorocznych edycjach, jazda ścieżkami wytyczonymi w bielawskiej części Gór Sowich będzie prawdziwą wisienką na rowerowym torcie. Organizatorzy, jak to zwykle w Strefie, zadbali aby przebieg zawodów obfitował w to co pasjonaci MTB lubią najbardziej: dużo technicznych sekcji, mordercze podjazdy i szybkie odcinki w dół. Wszytko to w prawdziwie epickiej scenerii jednych z ostatnich nieskomercjalizowanych gór w Polsce.

W ten weekend wyjaśni się, kto zdobędzie zaszczytny tytuł mistrza Pucharu Strefy 2018. Bez względu jednak na wyniki, sezon ten po raz kolejny przejdzie do historii jako aktywnie i skutecznie przepracowany okres, pełen emocji, sportowej rywalizacji, pasji do kolarstwa górskiego i rozwoju dla całego projektu spod szyldu Strefa MTB Sudety.

Wracając jednak do tego, co wydarzy się w niedzielę: na zawodników, tak jak zawsze w Pucharze Strefy, czekać będą dwa dystanse:
MINI – 22 km dystansu i 850 m w pionie
MEGA – 41 km dystansu i 1600 m w pionie

Oprócz tego przewidziano dodatkowe zmagania na dystansie rodzinnym o długości 12 km i przewyższeniach rzędu 360 metrów. Regulamin oraz zapisy na to wydarzenie znajdziecie na: https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/353

Więcej informacji o Strefie i Pucharze Strefy znajdziecie na:
www.strefamtbsudety.pl i www.facebook.com/strefamtbsudety

COMMENTS

DISQUS: 0