Zaproszenie na 7R CST MTB Gdynia Maraton

Zaproszenie na 7R CST MTB Gdynia Maraton

REKLAMA
Zawodnicy CST 7R MTB Team na progu sezonu
Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB zbliżają się wielkimi krokami
Jakub Najs zasila skład CST 7R MTB Team
Podsumowanie startowego weekendu CST 7R MTB Team
CST 7R MTB Team dominuje w generalce Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe

Już po raz trzynasty odbędzie się w Gdyni maraton MTB. Impreza skierowana do wszystkich miłośników kolarstwa górskiego zyskała nowych partnerów.

Jeden z największych wyścigów rowerowych na Pomorzu, którego współorganizatorami od tego roku są Miasto Gdynia oraz firmy 7R i CST Poland, odbędzie się 9 września. Dzień wcześniej zaplanowano wyścigi dziecięce, więc warto być w Gdyni przez cały weekend.

Miasteczko zawodów będzie zlokalizowane przy Stadionie Miejskim w Gdyni, gdzie zaprezentuje się kilku partnerów grupy kolarskiej CST 7R MTB Team, w tym firmy Uvex, Viking, BORN, Bike Atelier oraz dodatkowo KOKOwear czy JUMPCITY.

W ramach imprezy, 8 września, odbędą się testy rowerów Merida i kasków Uvex oraz wspólny przejazd trasy z zawodnikami drużyny CST 7R. Szykuje się wiele innych atrakcji i mamy nadzieję, że spędzicie ten wrześniowy weekend bawiąc się na XIII 7R CST MTB Gdynia Maratonie.

Będzie świetna okazja, żeby nad Bałtykiem poczuć się jak w górach i sprawdzić się na trasie, którą testował Dariusz Batek, mistrz Polski w maratonie MTB i lider grupy CST 7R.

Wyścig rozegrany zostanie w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, a trasa zapowiada się jeszcze ciekawiej niż w ubiegłych latach. Co prawda będziemy nad samym morzem, ale uczestnicy mogą liczyć na co najmniej kilka podjazdów wymagających sporego wysiłku. Będą ciężkie podjazdy, więc muszą też być strome zjazdy, gdzie trzeba będzie wykazać się odwagą i niezłą techniką.

– Dzięki współpracy dwóch sponsorów drużyny CST 7R MTB Team, czyli firm CST Poland i 7R, doszliśmy do momentu, w którym będziemy mieli swój maraton. Oczywiście, niemały udział ma w tym też miasto Gdynia, gdzie odbędzie się ta impreza. Sponsorami tytularnymi maratonu zostały firmy 7R i CST, co świadczy o znakomitej współpracy nie tylko na bazie grupy, ale ogólnego pomysłu na kolarstwo. To maraton o tyle ważny, że po pierwsze to nasza impreza, a po drugie odbędzie się tydzień przed mistrzostwami świata, które są w tym roku rozgrywane we Włoszech. Zapraszam wszystkich miłośników MTB do Gdyni – mówi Dariusz Batek.

Impreza każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku emocji również nie zabraknie, więc sami nie możemy się już doczekać. Przybywajcie do Gdyni 8-9 września 2018 roku na XIII 7R CST MTB Gdynia Maraton!

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy, że będą z nami: 7R, CST Poland, Miasto Gdynia, Merida Polska, Uvex Polska, Viking, Optimum BORN Superior Sportscare, Kolejarz Best 4U, Miasto Ustroń, KOKOwear, Bike Atelier, Lemonbike.eu – Stans NoTubes, Brunox Polska – KTJ KOLOR, Cryospace, JUMPCITY – Park Trampolin.

Więcej informacji, w tym harmonogram zawodów: 7R CST MTB Gdynia Maraton

COMMENTS

DISQUS: 0