Author Twister GSB X7 – nie tylko na rower

Author Twister GSB X7 – nie tylko na rower

REKLAMA
Cannondale F-Si Carbon 3 2017
Przełaje i gravele Accent 2020: CX-ONE, Feral, Freak, Furious, Falcon
Author A-Ray 29″ – promieniowanie MTB jest aktywne
Mio Cyclo 505 HC
Test opon Wolfpack – po prostu kawał dobrej gumy

Plecaki rowerowe mają to do siebie, że jak są dobre na rower, to jest wysokie prawdopodobieństwo, że będą też dobrymi plecakami turystycznymi – tak właśnie jest z Twisterem.

Plecak firmy Author ma pojemność 27 l i ma wszystkie najpotrzebniejsze cechy dla plecaka na rower. Plecak jest wykonany z solidnego materiału z wytrzymałymi zamkami. Jeżeli spotka nas na trasie srogi deszcz, to możemy użyć wbudowanego pokrowca, który zapewni suchość naszemu ładunkowi. Od strony pleców mamy miękki materiał, dodatkowo wzbogacony o siateczkę poprawiającą wentylację. Natomiast dla ustabilizowania pozycji plecaka i uchronienia nas przed przesuwaniem się plecaka, producent dodał zapinany pas biodrowy i pas piersiowy.

W plecaku mamy kieszeń na bukłak, na zewnętrznej kieszeni mamy miejsce do zamocowania lampki, a z boku elastyczne kieszenie na bidon lub małą butelkę. Specjalna doczepiana klapa pozwala nam w wygodny sposób przewozić kask, lub kurtkę.

Wewnątrz oprócz dużej kieszeni mamy dostępną także mniejszą kieszeń z organizerem, a także u góry dodatkową kieszeń na klucze, portfel lub telefon. Plecak bardzo dobrze sprawdzi się na dłuższych wycieczkach rowerowych, ale także idealnie nadawać się będzie do pieszej turystyki. Może być idealnym towarzyszem na wakacyjne wypady rowerowo – turystyczne.

COMMENTS

DISQUS: 0