Jarosław Żur (KS Luboń Skomielna Biała) – Puchar Szlaku Solnego, Orawka

HomeKomentarze

Jarosław Żur (KS Luboń Skomielna Biała) – Puchar Szlaku Solnego, Orawka

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Z racji tego że nie pojechałem na Mistrzostwa Europy, musiałem uzupełnić wolny weekend jakimś wyścigiem. Padło na zawody niedaleko domu, w Orawce. Dodatkowo były to Mistrzostwa Polski LZS, Mistrzostwa Małopolski i oczywiście Puchar Szlaku Solnego.

Trasa wyścigu została lekko zmodyfikowana co do poprzednich lat. Dodano kilka nowych technicznych fragmentów, które naprawdę bardzo mi się spodobały. Wyścig ten ma swoje zasady, każdy wie jak ciężka jest trasa i jak łatwo przegrzać organizm w takich warunkach. Od startu staramy się jechać mocnym tempem, które stopniowo zwiększamy. Po dwóch kółkach postanowiłem wejść na trochę wyższe obroty, mam jeszcze cel na sezon do którego dążę.

Długie wyścigi są dla mnie na plus, powoli przestawiam organizm na dłuższą jazdę, która czeka mnie na Mistrzostwach Polski w maratonie.

W Orawce udało mi się wygrać w kategorii elita, jest to bardzo dobry wynik i dodatkowo zdobyłem tytuły Mistrza Małopolski i Polski LZS.

Fot. Sowinskifoto.pl


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0