Objazd trasy Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim – Mrągowo 2018

Objazd trasy Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim – Mrągowo 2018

Bartek Mikler (Victoria Jarocin Accent) podsumowuje ostatnie starty przed Mistrzostwami Polski
Bartosz Mikler (Victoria Jarocin Accent) – Górale na Start, Wałbrzych, Puchar Polski XCO
Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – Puchar Słowacji, Racova / Terchova
Wyniki – 12-13 października 2019
Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – Paris – Roubaix Challenge

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim, które w tym roku rozegrane zostaną na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie. Na początek sztafety, w sobotę wyścigi o Puchar Prezesa oraz pierwszy wyścig o tytuł Mistrza Polski – połączone kategorie Masters II, III, IV i Masters Kobiety.

W niedzielę zacznie się od Cyklosportu i Masters I. Potem Juniorki, Juniorzy, a na koniec deser – Elite+U23 kobiet i mężczyzn.

Zawodnicy od kilku dni oswajają się z trasą, która może i super techniczną nie jest, ale dawno nie widziałem tak kondycyjnej i siłowej rundy. W czwartek miałem “przyjemność” przejechać dwa okrążenia i – może nie powinienem się do tego przyznawać, ale na trzech najcięższych podjazdach nie miałem siły podjechać i musiałem butować. Podjazdy nie są super długie, mają pewnie po kilkadziesiąt metrów, ale nachylenie każdego z nich oscylowało w okolicach 25%.

Poniżej możecie obejrzeć objazdy trasy dwóch zawodników, którzy tak jak ja trenowali w czwartek. Bartek jedzie w ciszy i skupieniu, a Michał na bieżąco komentuje poszczególne elementy rundy.


Bartosz Milker – Vitoria Accent JarocinMichał Topór – Superior Zator


COMMENTS

DISQUS: 0