Plan na weekend 29/2018

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 29/2018

Plan na weekend jest prosty – praktycznie we wszystkich krajach, których federacje zrzeszone są w UCI, odbywają się mistrzostwa danego kraju. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie od piątku do niedzieli w Mrągowie o tytuły Mistrza Polski będą walczyć zawodnicy w kategoriach od Juniora, przez elitę, aż po Mastersów. Mistrzostwa rozpoczną się w piątek po południu od rywalizacji sztafet.

Na naszym fanpage zarówno w piątek, jak i w niedzielę będziecie mogli śledzić relacje live z poszczególnych wyścigów. Pojawi się jeszcze osobna zapowiedź.

Jeśli nie macie licencji, a chcielibyście zmierzyć się z trasą tegorocznych Mistrzostw Polski, to nic nie stoi na przeszkodzie. W sobotę na tej samej rundzie odbędzie się wyścig zaliczany do cyklu Mazury MTB. Zgłoszenia zamykane są raptem na pół godziny przed startem, więc decyzję w zasadzie można podjąć nawet w ostatniej chwili.

Na spontaniczne decyzje nie ma mowy z kolei, jeśli mówimy o wyścigach etapowych. Zwłaszcza tych z prawdziwego zdarzenia, trwających 6 dni. Mowa to oczywiście o Sudety MTB Challenge, które w niedzielę startują po raz 14!

Oprócz tego w naszym kalendarzu:

  • Bike Maraton w Bielawie
  • DARE2b MTB Maraton w Zakliczynie
  • Kaczmarek Electric MTB – Dziwiszów
  • Maratony Kresowe na Białorusi
  • Podkarpacka Liga Rowerowa w Wietrznie
  • Zachodnia Liga MTB – Krzeszyce

Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

DISQUS: 0