Wyniki – 7-8 lipca 2018

Wyniki – 7-8 lipca 2018

Wyniki – 2-3 września 2017
Wyniki – 11-12 lipca 2015
Plan na weekend 18/2017

Niezależnie na starcie jakich zawodów stajesz, to z reguły dajesz z siebie wszystko. Nie ważne czy to jest mały lokalny wyścig, znany w całym kraju górski maraton, czy prestiżowe, profesjonalne zawody Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Właśnie tak było wczoraj w Val di Sole, gdzie Maja Włoszczowska jadąc równy mocny wyścig rozegrała go w fantastyczny sposób, dała z siebie wszystko i samotnie dotarła na metę wygrywając po raz pierwszy od PŚ w Pietermaritzburgu w 2012 roku. Wczorajsze zwycięstwo zawodniczki Kross Racing Team zasługuje na osobne podsumowanie.

A w kraju:

  • ULTRA wyzwaniem był Bike Maraton w Szklarskiej Porębie, który padł łupem Wojtka Halejaka oraz Michaliny Ziółkowskiej
  • zadebiutowała Korona Świętokrzyska z której można już oglądać zdjęcia
  • Fater aka Andrzej Kaiser cały czas w formie, w niedzielę wygrał na Kaczmarek Electric MTB w Nowej Soli
  • niestety internet nie pomaga i 24h po zakończeniu wyścigów cały czas niektóre z nich nie mają dostępnych wyników online

Ultra Bike Maraton – Szklarska Poręba


Giga:

  • Wojciech Halejak – JBG-2 CryoSpace
  • Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Mega:

  • Marcin Kawalec – IM Motion Specialized Skoda Gall ICM Team
  • Zuzanna Krzystała-Stępień – Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Mini:

  • Tomasz Pierwocha – RMF FM Heg
  • Magdalena Zawierta – WKK Wieruszów

Pełne wyniki – link


Korona Świętokrzyska – Wąchock / Sitkówka-Nowiny


MAX:

  • Tomasz Posadzy – Pruszyński Cycling Team
  • Katarzyna Pakulska – Adalight Arealamp

MINI:

  • Szczepan Płusa – Starachowice
  • Izabela Kamińska – Patnet Team

Pełne wyniki – link


Maratony Kresowe – Janów k. Chełma


Maraton:

  • Yauheni Navasad – CST Team
  • Ksenia Kasabutskaya – Brest

Półmaraton:

  • Tomasz Siewierski – Sklep rowerowy Bike Boys
  • Magdalena Kuszmider – iFon.pl Kolarz Klub

Mini:

  • Vladislav Yuodaitis – Velogrodno
  • Patrycja Tabor – AMP UKS Victoria Radzymin

Pełne wyniki – Maraton, Półmaraton, Mini


Milko Mazury MTB – Szczytno


Pro:

  • Paweł Kowalkowski – Centrum Rowerowe Olsztyn Team
  • Silvia Paceviciene – Sprint-rowery.pl

Expert:

  • Mariusz Kowalkowski – CryoSpace Olsztyn
  • Marzena Moniuszko – Milsport BLU Team

Hobby:

  • Bartosz Samul – MSR DCM Mrągowo
  • Ania Kołatka – CryoSpace Olsztyn

Pełne wyniki – link


Trzy wieże XC – Szczecin


Elita:

  • Rafał Jaros

Junior:

  • Michał Jaskuła

Masters:

  • kobiety I – Joanna Ziemak Lis
  • kobiety II- Ewa Karpienia
  • I – Marco Hantschel
  • II – Przemysław Janik
  • III – Remigiusz Kuźmicki
  • IV – Janusz Pietruszewski

Pełne wyniki – link


Puchar Smoka XC – Łysa Góra


Elita:

  • Michał Topór – Superior Zator

Junior:

  • Kacper Czudec – ZKS Stal Rzeszów
  • Oliwia Armatys – Tarnów

Junior Młodszy:

  • Maciej Dąbrowski – MOSiR Dukla
  • Julia Jeż – Chebna Jedlicze

Masters:

  • I – Tomasz Leśniak – JSC Jasło
  • II – Rowert Albrycht – MTB MOSiR Dukla

Pełne wyniki – link


Iglotex Wyścig Ośmiu Jezior – Skórcz


30 km:

  • Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna
  • Katarzyna Grochowska – GK STG

Pełne wyniki – link


Bike Cross Maraton – Binduga / Murowana Goślina


Mega:

  • Krzysztof Orlik – Agrochest Team
  • Małgorzata Gogolewska – Gogol MTB Team Wągrowiec

Mini:

  • Wojciech Borkowski – FTI Racing Team
  • Sylwia Szpulewska-Larek – DT4You Team Oborniki

Pełne wyniki – Mega, Mini


Bike Race Zamysłów – Rybik Zamysłów


tbc


Kaczmarek Electric MTB – Nowa Sól


Giga:

  • Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  • Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Mega:

  • Szczepan Paszek – fitwheels.eu / bikestacja.pl
  • Monika Otulakowska – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team

Mini:

  • Bartosz Bejm – BejmTeam
  • Emilia Wojtkowiak – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team

Pełne wyniki – link


Legia MTB Maraton – Raciąż


tbc

Pełne wyniki – link

fot. Bike Maraton

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0