Krzysztof Krzywy (Nexus Team) – XC Gdańśk

HomeKomentarze

Krzysztof Krzywy (Nexus Team) – XC Gdańśk

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W niedzielę wystartowałem w reaktywowanym cyklu XC Gdańsk o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska organizowanym przez MOSiR i Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe.

Trasa została niezmieniona w porównaniu z tą z przed 5-ciu lat. Składała się z 6 rund po 5 km. każda. Od startu mocne tempo nadał Rosjanin Eduard Tomaszewski. Odjechaliśmy w trójkę z Robertem Banachem. Po drugiej rundzie Robert odpadł, a Eduard na każdym podjeździe próbował mnie urwać. Tego dnia byłem za słaby, żeby odjechać, a za mocny, żeby zostać. Jedynym rozwiązaniem był finisz. Po zjeździe na 400 m do mety straciłem kilkanaście metrów, ale na szczęście była długa prosta do mety lekko z górki. Wrzuciłem pełen obrót i na 50 m do mety wyprzedziłem rywala wygrywając finisz. Druga edycja już pod koniec czerwca w Matemblewie, na którą serdecznie zapraszam. Postaram się namówić organizatorów na dodanie technicznych zjazdów, żeby było ciekawiej.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0