Milko Mazury MTB przenosi się do Węgorzewa

Milko Mazury MTB przenosi się do Węgorzewa

Milko Mazury MTB podkręca tempo po wakacyjnej przerwie
Rekordowa frekwencja w Rybniku na inaugurację Bike Atelier MTB Maratonu
24 marca czas zacząć ściganie na Pomorzu
DARE2b MTB Maraton – Iwkowa
[PR] Trwają zapisy na DT4YOU MTB Maraton Oborniki!

Węgorzewo to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, dla osób pragnących przeżyć prawdziwą przygodę i wyjść naprzeciw miejscom niezwykłym.

To także miejsce otwarte dla biznesu, przyjazne człowiekowi i środowisku. Brama na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. To już druga edycja wyścigu Bike Tour Węgorzewo zlokalizowanego w pięknie położonym Ośrodku Wypoczynkowym Piękny Brzeg. Ośrodek to fantastyczne miejsce do organizacji imprez sportowych i aktywnego wypoczynku.

Trasa wyścigu to kwintesencja mazurskiego ścigania. Kręta, techniczna trasa o sporych przewyższeniach zapewni wysoki poziom adrenaliny od samego startu. Zawodnicy wystartują z Ośrodka Piękny Brzeg i następnie wzdłuż stromych brzegów jeziora Święcajty dojadą do malowniczo położonego Półwyspu Kal. Po objechaniu Półwyspu uczestnicy będą mieli do pokonania sekcje techniczne tj. kręte singletrack’i poprowadzone na wzgórzach w okolicy Cmentarza wojennego Jagerhohe.

Cała runda ma długości 15 kilometrów i ok. 250 metrów przewyższenia. W zależności od wybranego dystansu zawodnicy będą musieli pokonać ją 6,4 lub 2 razy. Za każdym razem przejadą przez Miasteczko Wyścigu w Pięknym Brzegu. Taki wyścig stwarza świetne możliwości oglądania przebiegu rywalizacji i kibicowania.

Komunikat Startowy:
https://mazurymtb.pl/aktualnosci/komunikat-startowy-milko-mazury-mtb-etap-5-wegorzewo-bike-tour-wegorzewo

COMMENTS

DISQUS: 0