Wyniki – 27-28 maja 2018

Wyniki – 27-28 maja 2018

Gorąca edycja Bike Atelier MTB Maratonu w Olkuszu
Wyniki – 9-10 czerwca 2018
Marcin Budziński (Hurom Accent Sławno) – Bike Atelier MTB Maraton, Rybnik

O tym co działo się na Pucharze Świata w NMNM możecie przeczytać tu. Poniższy wpis jest skoncentrowany na tym, co działo się w kraju, ale także jest pierwszym podejściem do zmiany formuły wpisów z wynikami, których przygotowanie jest żmudne i czasochłonne. W kolarstwie, jak w wielu sportach nikt nie pamięta kto był drugi czy trzeci, liczy się tylko zwycięzca. Takie właśnie podejście przyświecało mi przy tworzeniu poniższego wpisu. Przeczytacie kto, gdzie i na jakim dystansie (tak, jest nawet mini!) wygrał, a jeśli interesuje Was coś więcej, to pod każdym wyścigiem znajdziecie link do pełnych wyników.


Bike Cross Maraton – Wyrzysk


Mega:

  • Wojciech Polcyn – Niezrzeszony
  • Marta Gogolewska – Merx Team Wągrowiec

Mini:

  • Paweł Baranek – Kellys
  • Joana Połuch – Jakśbud Biedrusko

Pełne wyniki: Mega / Mini


Bike Maraton – Zdzieszowice


Giga:

  • Mariusz Kozak – JBG-2 CryoSpace
  • Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Mega:

  • Paweł Wasiński – Strefasportu.pl MW Invest
  • Zuzanna Krzystała-Stępień – Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Mini:

  • Piotr Śliwiński – RMF FM HEG
  • Matylda Szczecińska – Warszawski Klub Kolarski

Pełne wyniki: Giga / Mega / Mini


Bike Atelier MTB Maraton – Brenna


PRO:

  • Adrian Brzózka – JBG-2 CryoSpace
  • Zuzanna Krzystała-Stępień – Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Hobby:

  • Łukasz Helizanowicz – JBG-2 CryoSpace
  • Anna Kaczmarzyk – Istebna

Family:

  • Jakub Kiszel – KK Świerklany
  • Maria Pawłowska – MTB Ustroń Team

Pełne wyniki: PRO / Hobby / Family


Kaczmarek Electric MTB – Krosno Odrzańskie


Giga:

  • Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  • Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric

Mega:

  • Szczepan Paszek – fitwheels.eu – bikestacja.pl
  • Ewa Szymankiewicz – Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team

Mini:

  • Marek Urbaniak – Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team
  • Maria Wengierek – Strefarowery Superior Team

Pełne wyniki: Giga / Mega / Mini 


Kellys Cyklokarpaty – Kluszkowce


Giga:

  • Jacek Szczurek – MTB MOSiR Dukla

Mega:

  • Piotr Krawczyk – Real 64sto
  • Joanna Dychtoń – Niezrzeszona

Hobby

  • Tomasz Niedźwiecki – Niezrzeszony
  • Olga Sołtys – Thule JMP

Pełne wyniki: Giga / Mega / Hobby


Legia MTB Maraton – Warszawa


Giga:

  • Michał Pietras – Mostostal Puławy

Mega:

  • Mateusz Jarzębowski – BodiCoach Cycling Team
  • Paulina Kawka – 23 Team

Mini:

  • Igor Tomczak – Raz na wozie MTB Brzeziny
  • Izabela Kurmanowska – Niezrzeszona

Pełne wyniki – link


LOTTO Poland Bike Marathon – Góra Kalwaria


MAX:

  • Jan Czapliński – Komobike Scott
  • Barbara Kleczaj – Go Sport AK Sped Team

MINI:

  • Adrian Wawer – ETI LKKG Lublin
  • Izabela Kamińska – Patnet Team

Pełne wyniki: MAX / MINI


Maratony Kresowe – Gródek


Maraton:

  • Marius Pinaitis – Bikexpert Cycling Team
  • Marzena Moniuszko – Milsport Blu Team

Półmaraton:

  • Piotr Kryński – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  • Ewelina Kamińska – AGR Podlasie

Mini:

  • Kacper Trochim – SKK Sokół
  • Nikola Gliniecka – SKK Sokół

Pełne wyniki: Maraton / Półmaraton / Mini


Milko Mazury MTB – Warchały


PRO:

  • Krzysztof Łukasik – Renault Team
  • Kasia Laskowska – Finisher.pl

Expert:

  • Radomir Chmiel – Michelin Team
  • Anna Ostrowska – T4B Bike Team

Hobby:

  • Piotr Wiśniewski – Niezrzeszony
  • Katarzyna Paszczyk – PT Mazury Team Ełk

Pełne wyniki: PRO / EXPERT / HOBBY


Puchar Mazowsza MTB XC – Kobyłka


Elita:

  • Krzysztof Łukasik – Renault Team
  • Marta Turoboś – Hurom Accent Sławno

Junior

  • Arkadiusz Wach – Hurom Sławno Accent
  • Agnieszka Szpocińska – LKK LUKS Sławno Accent

Junior młodszy

  • Miłosz Ośko – Warszawski Klub Kolarski
  • Marta Rusek – Warszawski Klub Kolarski

Masters

  • I – Łukasz Giziński – Absolute Bikes Team
  • II – Adam Ostrowski – Adiostry Team
  • III – Piotr Dziedzic – Raz na wozie Brzeziny MTB Team

Pełne wyniki – link


Puchar Szlaku Solnego – Spytkowice


Elita:

  • Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała (U23)
  • Karolina Cierluk – Mitutoyo AZS Wratislavia

Junior

  • Maciej Biedrończyk – KS Luboń Skomielna Biała
  • Gabriela Hudyka – UKS GK Four Bike

Junior młodszy

  • Michał Śliwiński – Superior Zator
  • Agnieszka Tylka – KS Luboń Skomielna Biała

Masters

  • I – Remigiusz Ciok – Niezrzeszony
  • II – Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  • III – Zbigniew Zwoliński – Token Grupa Instalbud Wilga Golkowice
  • IV – Waldemar Banasiński – Browar Fortuna

Pełne wyniki – link


Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe – Gdańsk


Grand Fondo:

  • Dariusz Batek – CST 7R MTB Team
  • Rita Malinkiewicz – CST 7R MTB Team

Medio:

  • Karol Kucięba – CST 7R MTB Team
  • Anna Ostrowska – t4B Bike Team

Mini:

  • Damian Ciba – TA KO Team
  • Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów

Pełne wyniki: Grand Fondo / Medio / Mini


COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0