Puchar Świata w Albstadt – skróty wideo z XCC

HomeWideo

Puchar Świata w Albstadt – skróty wideo z XCC

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Za oprawę wizualną Pucharu Świata od wielu lat odpowiada Red Bull TV, co jest samym w sobie znakiem jakości, a my dzięki temu możemy oglądać na żywo relacje z wyścigów elity. Od tego roku do programu PŚ dołączyły wyścigi XCC (short race), które rozgrywane są na krótkiej, nie dłuższej niż półtora km rundzie, a czas rywalizacji nie powinien być dłuższy niż 25 minut. Do tego – i to w sumie chyba najważniejsze – Top16 z XCC staje w pierwszych dwóch rzędach niedzielnego wyścigu XCO.

Mimo, że krótka i intensywna formuła rywalizacji doskonale nadaje się do relacji telewizyjnej, to na razie nie doczekamy się relacji na żywo. Możemy za to obejrzeć skróty wyścigów oraz krótkie wypowiedzi niektórych zawodników. Wszystko oczywiście dzięki Red Bull TV:
Największym zaskoczeniem piątkowej rywalizacji był DNF Nino Schurtera, który „został” zaraz po starcie i ostatecznie zrezygnował z rywalizacji. Wygrał Mathieu van der Poel, który stanie w pierwszej linii. Szwajcara zobaczymy dopiero w trzeciej.

W wyścigu kobiet triumfowała Annika Langvad. Maja Włoszczowska zajęła 8 miejsce, co nadal daje pierwszą linię. Na 24. miejscu zameldowała się Katarzyna Solus Miśkowicz.

Wyścigi elity kobiet do obejrzenia na Red Bull TV (link) w niedzielę o godzinie 11:00, a mężczyzn o 14:15.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0