Roam – nowość od MET do enduro

HomeSprzęt

Roam – nowość od MET do enduro

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Spokojnie, proszę nie regulować odbiorników to nadal #mtbxcpl. Nawet nam zdarzyć się może wycieczka w kierunku rewirów enduro i tak jest w przypadku kasku MET Roam.

To nowa propozycja na sezon 2018 od tego producenta, która ma być dedykowana właśnie do jazdy enduro i allmountain. Kask ten solidnie chroni nas przed wszelkimi uderzeniami, jest mocno zabudowany zarówno z boków jak i z tyłu głowy. Ma aż 22 otwory, które zapewnią bardzo dobrą wentylację. W zależności od wersji i rozmiaru jego waga waha się między 330 i 400 g. Uwarunkowane jest to czy kask jest z systemem ochrony przed uderzeniem MIPS, czy bez niego.

W kasku tym mamy typowe dla kasków cechy jak zaczep na gogle, i regulowany daszek. Warto nadmienić, że kask występuje w wielu wersjach kolorystycznych i otrzymał nagrodę Design & Inovation Award. Ten model w firmie MET objęty jest programem Crash Replacement, co oznacza możliwość zakupu kasku po obniżonej cenie w ciągu 2 lat od daty zakupu, jeżeli kask ulegnie zniszczeniu podczas upadku.

Cena kasku wynosi 539 pln, a z systemem mips 629 pln.

Szczegóły o tym modelu znajdziecie na stronie dystrybutora.

 

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 1