Oto model Earth, nowy full dla zawodników Kross Racing Team. Cel? Zawojować na nim Igrzyska w Tokio

HomeINFORMACJE PRASOWESprzęt

Oto model Earth, nowy full dla zawodników Kross Racing Team. Cel? Zawojować na nim Igrzyska w Tokio

Bundesliga po raz trzeci – Heubach
Plan na weekend 14/2016
BMC Racing Cup i Bundesliga MTB – zapowiedź
Plan na weekend 14/2017
Wyniki – 11-12 lipca 2015

Dziś wielki dzień, związany z oficjalną premierą nowego roweru KROSSA. Model Earth, rower górski z pełnym zawieszeniem, zadebiutuje na trasie w niedzielę, 29 kwietnia, podczas międzynarodowych zawodów MTB Bundesligi w Heubach.

Jego możliwości przetestuje w warunkach bojowych Jolanda Neff z Kross Racing Team. Zawodnicy tej drużyny dostali już szansę sprawdzać możliwości prototypowej wersji i wrażenia były niezwykle obiecujące. Teraz będą mieli okazję ujarzmiać tę karbonową „bestię” do zadań specjalnych podczas reszty sezonu 2018. Na pewno zapewni im solidną dawkę dodatkowej energii.

To wprawki przed Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w 2020 r. KROSS Earth, wyposażony w niezawodne przerzutki Shimano XTR, zaprojektowano z myślą o podium dla zawodników KRT w Tokio. Plany są więc ambitne, ale zupełnie realne.

Teraz możemy zobaczyć ten rower, utrzymany w zwracającej uwagę, ale stonowanej czarno-biało-złotej kolorystyce. O taką wyraźnie poprosiła sama Neff. Stanowi jednak tylko pierwszą propozycję i jego finalne malowanie będziemy mogli podziwiać jesienią tego roku. Do tego czasu na pewno jeszcze nieraz usłyszymy o nowym dziecku KROSSA.

COMMENTS

DISQUS: 0