Bagażniki i akcesoria marki Yakima już w Polsce

Bagażniki i akcesoria marki Yakima już w Polsce

Mistrzostwa Polski MTB po 23 latach wracają do Warszawy
Zwiększony limit miejsc na Enduro MTB Series by Kellys w Przesiece
Kalendarz Bike Maraton 2016! [PR]
[PR] Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej
Taurus BikeUp Pro – nowy bagażnik rowerowy

W kwietniu br. do dystrybucji w Polsce trafiła szeroka oferta amerykańskiej marki Yakima, znanej z produkcji bagażników, boxów dachowych i innych podobnych akcesoriów dla kierowców.

Jednocześnie pod globalną marką Yakima konsolidowane są produkty z logo Whispbar. Za dystrybucję nad Wisłą sprzętu Yakima odpowiada polska firma Taurus. Amerykańska firma Yakima to jeden ze światowych liderów branży bagażników i boxów dachowych. Obecnie oferta marki obejmuje głównie bagażniki bazowe, boxy dachowe oraz bagażniki do przewozu rowerów, w tym modeli z asystą elektryczną, sprzętu narciarskiego oraz wodnego.

Oficjalnym dystrybutorem marki Yakima jest nad Wisłą polska firma Taurus – przedsiębiorstwo znane z produkcji oraz dystrybucji bagażników, boxów dachowych, a także innych akcesoriów ułatwiających przewóz bagaży samochodem. Już w 2015 r. Taurus wprowadził do Polski bagażniki i boxy dachowe marki Whispbar, należącej również do amerykańskiej firmy. Teraz do dystrybucji trafia szeroka oferta produktów marki Yakima.

„W poprzednich latach marka ta nie była łatwo dostępna w Polsce, lecz teraz to się zmienia. Produkty z logo Yakima należą do najbardziej cenionych w branży bagażników i akcesoriów usprawniających przewóz bagaży. Firma wyznacza nowe standardy i wyróżnia się nastawieniem na wprowadzanie praktycznych innowacji, które ułatwiają życie. Priorytety marki Yakima obejmują m.in. łatwość obsługi, wysoką jakość wykonania oraz długowieczność produktów. Świetnym przykładem takiego właśnie podejścia może być nowy model bagażnika do przewozu rowerów na dachu samochodu – Yakima Highroad. To uchwyt z nowatorskim mocowaniem za przednie koło, który jest kompatybilny właściwie z każdym rodzajem rowerów” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

Jak wskazuje Robert Senczek, aktualnie z marką Yakima integrowana jest marka Whispbar. W efekcie część produktów z logo Whispbar, które były już obecne na polskim rynku, będzie dostępna pod marką Yakima. Proces rebrandingu ma być przeprowadzony etapami i stopniowo kontynuowany w kolejnych sezonach.

Strona internetowa marki Yakima:
https://www.yakima.pl/
Oficjalny dystrybutor produktów marki Yakima:
http://www.taurus.info.pl/

COMMENTS

DISQUS: 0