Katarzyna Solus-Miśkowicz o krok od zwycięstwa w Pucharze Słowacji

HomeINFORMACJE PRASOWEKomentarze

Katarzyna Solus-Miśkowicz o krok od zwycięstwa w Pucharze Słowacji

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Zawodniczka Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team zajęła drugie miejsce w wyścigu kategorii UCI C2 w Turčianskich Teplicach – jednej z rund Pucharu Słowacji.

Katarzyna Solus-Miśkowicz była bardzo blisko zwycięstwa w tych zawodach. Do pierwszej Ukrainki Iryny Popovej zabrakło jej tylko dziesięć sekund. Dobre wyniki w startach w weekend potwierdzają, że zespół Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team jest świetnie przygotowany do sezonu.

Katarzyna Solus-Miśkowicz – 2. miejsce w Pucharze Słowacji w Turčianskich Teplicach:

Niedzielny wyścig na Słowacji kończę na drugim stopniu podium. Do najwyższego stopnia zabrakło mi niespełna 10 sekund, jednak forma tego dnia nie pozwoliła na więcej i przegrałam po zaciętej walce z Ukrainką Iryną Popovą. Trasa w Turcianskich Teplicach to stare dobre MTB. Długa runda, bardzo wymagająca technicznie i fizycznie, ale dająca wiele frajdy na zjazdach. Zresztą na moim Scottcie Sparku każdy zjazd jest przyjemnością.

fot. jmphoto


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0