Hubert Semczuk (Rybczyński Bike Remmers TP-Link) – Bike Cross Maraton, Dolsk

Hubert Semczuk (Rybczyński Bike Remmers TP-Link) – Bike Cross Maraton, Dolsk

Wyniki – 19-20 sierpnia 2017
Plan na weekend 35/2017
Wyniki – 25-26 czerwca 2016
Plan na weekend 40/2017
Michał Górniak (Rybczyński Bikes Remmers TP-Link) – Verus AOK Maraton, Słubice / Bike Cross Maraton, Dolsk

W niedzielę wybrałem się Dolska na Bike Cross Maraton organizowany przez Gogol MTB. Był to mój trzeci wyścig w sezonie, wcześniej walczyłem na Solid MTB oraz Road w Krzywiniu. Pogoda była idealna, taka jaka lubię, nie za ciepło nie za zimno.

Maraton w Dolsku naprawdę mogę zaliczyć do udanych, czułem się bardzo dobrze z samego rana i czułem że będzie dobrze. Przyszedł czas startu, do siódmego kilometra jechaliśmy w małej grupce. Wtedy też zdecydowałem się na atak solo i sam walczyłem przez kolejne pięćdziesiąt kilometrów. Teren był w porządku, trochę górek i trochę płaskiego. Jestem zadowolony ze szczęśliwie zajechałem do mety. Organizm i sprzęt zagrali idealnie. Dyspozycja jest dobra jak na tę część sezonu, dobrze przepracowana zima daje efekty. Aktualnie korzystam z każdego wyścigu jaki jest, ponieważ później wyrabiam licencje elity, która da blokadę w niektórych wyścigach – korzystam ile wejdzie żeby forma rosła.

W pierwszej części sezonu docelową imprezą są dla mnie Mistrzostwa Polski na szosie. Oczywiście nie zabraknie mnie także na MP XCO i XCM.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0