Hubert Semczuk (Rybczyński Bike Remmers TP-Link) – Bike Cross Maraton, Dolsk

Hubert Semczuk (Rybczyński Bike Remmers TP-Link) – Bike Cross Maraton, Dolsk

Kalendarz Bike Cross Maraton, Kaczmarek Electric MTB i Solid MTB 2020
Wyniki – 27-28 maja 2018
Magdalena Hałajczak (Euro Bike Kaczmarek Electric): forma będzie rosła
Plan na weekend 34/2016
Wyniki – 11-12 lipca 2015

W niedzielę wybrałem się Dolska na Bike Cross Maraton organizowany przez Gogol MTB. Był to mój trzeci wyścig w sezonie, wcześniej walczyłem na Solid MTB oraz Road w Krzywiniu. Pogoda była idealna, taka jaka lubię, nie za ciepło nie za zimno.

Maraton w Dolsku naprawdę mogę zaliczyć do udanych, czułem się bardzo dobrze z samego rana i czułem że będzie dobrze. Przyszedł czas startu, do siódmego kilometra jechaliśmy w małej grupce. Wtedy też zdecydowałem się na atak solo i sam walczyłem przez kolejne pięćdziesiąt kilometrów. Teren był w porządku, trochę górek i trochę płaskiego. Jestem zadowolony ze szczęśliwie zajechałem do mety. Organizm i sprzęt zagrali idealnie. Dyspozycja jest dobra jak na tę część sezonu, dobrze przepracowana zima daje efekty. Aktualnie korzystam z każdego wyścigu jaki jest, ponieważ później wyrabiam licencje elity, która da blokadę w niektórych wyścigach – korzystam ile wejdzie żeby forma rosła.

W pierwszej części sezonu docelową imprezą są dla mnie Mistrzostwa Polski na szosie. Oczywiście nie zabraknie mnie także na MP XCO i XCM.

COMMENTS

DISQUS: 0