Drużyna CST 7R MTB Team otworzyła sezon

Drużyna CST 7R MTB Team otworzyła sezon

REKLAMA
Ognisty maraton w Raciborzu udany dla CST 7R MTB Team
CST 7R MTB Team z licencją UCI
Dobre występy teamu CST 7R w wyścigach Prima Evadare i Bike Atelier MTB Maraton
Kolejne wzmocnienie CST 7R MTB Team
CST 7R MTB Team w deszczowych Gliwicach

Drużyna CST 7R MTB Team w miniony weekend podzieliła się na dwie grupy. Darek Batek, Rita Malinkiewicz, Jakub Najs i Michał Neumann pojechali do Sobótki, gdzie wystartowali w kolejnej edycji wyścigu Ślężański Mnich.

Priorytetem teamu jest walka w maratonach MTB, ale CST 7R nie mogło zabraknąć na oficjalnym rozpoczęciu sezonu kolarskiego w Polsce. Wyniki osiągnięte przez naszych zawodników schodzą na dalszy plan, ale dla porządku odnotujmy, że w Sobótce Rita zajęła 16. miejsce, Darek był 22., Kuba 65., a Michał nie ukończył wyścigu.

Na szosie zawsze ścigałam się bardzo rzadko, bo zaledwie kilka razy w życiu, więc 16. miejsce to tylko, albo aż… ale nieważne. Ważne, że walczyłam do samego końca, dobrze się przy tym bawiąc i przyjeżdżając w pierwszej pościgowej grupie! Płuca przewentylowane, noga przepalona, więc jest OK. Za tydzień wracam do lasu i tak już w nim spędzę wyścigowy czas przez najbliższe kilka miesięcy – mówi zadowolona zawodniczka CST 7R.

Druga grupa w składzie Michał Kucewicz, Michał Kwiatek i Maciek Pitach miała wystąpić w Force Maratonie w Orzeszu. Niestety, Maciek przegrał z chorobą i nie stanął na starcie, a pozostała dwójka wystartowała ze zmiennym szczęściem. Michał Kucewicz był czwarty open i pierwszy w swojej kategorii, a Michał Kwiatek nie ukończył rywalizacji.

COMMENTS

DISQUS: 0