Drużyna CST 7R MTB Team otworzyła sezon

Drużyna CST 7R MTB Team otworzyła sezon

Jakub Najs zasila skład CST 7R MTB Team
CST 7R MTB Team podsumowuje sezon 2018
Kolejny dobry weekend w wykonaniu CST 7R MTB Team

Drużyna CST 7R MTB Team w miniony weekend podzieliła się na dwie grupy. Darek Batek, Rita Malinkiewicz, Jakub Najs i Michał Neumann pojechali do Sobótki, gdzie wystartowali w kolejnej edycji wyścigu Ślężański Mnich.

Priorytetem teamu jest walka w maratonach MTB, ale CST 7R nie mogło zabraknąć na oficjalnym rozpoczęciu sezonu kolarskiego w Polsce. Wyniki osiągnięte przez naszych zawodników schodzą na dalszy plan, ale dla porządku odnotujmy, że w Sobótce Rita zajęła 16. miejsce, Darek był 22., Kuba 65., a Michał nie ukończył wyścigu.

Na szosie zawsze ścigałam się bardzo rzadko, bo zaledwie kilka razy w życiu, więc 16. miejsce to tylko, albo aż… ale nieważne. Ważne, że walczyłam do samego końca, dobrze się przy tym bawiąc i przyjeżdżając w pierwszej pościgowej grupie! Płuca przewentylowane, noga przepalona, więc jest OK. Za tydzień wracam do lasu i tak już w nim spędzę wyścigowy czas przez najbliższe kilka miesięcy – mówi zadowolona zawodniczka CST 7R.

Druga grupa w składzie Michał Kucewicz, Michał Kwiatek i Maciek Pitach miała wystąpić w Force Maratonie w Orzeszu. Niestety, Maciek przegrał z chorobą i nie stanął na starcie, a pozostała dwójka wystartowała ze zmiennym szczęściem. Michał Kucewicz był czwarty open i pierwszy w swojej kategorii, a Michał Kwiatek nie ukończył rywalizacji.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0