Kalendarz Cellfast MTB XC Cup 2018

HomeZapowiedzi

Kalendarz Cellfast MTB XC Cup 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wydawało się, że kwiecień to nie jest czas na prezentowanie nowości w kalendarzu na 2018 rok, a jednak…w  tym tygodniu na fanpage Cellfast MTB Team pojawiła się informacja o organizacji lokalnej serii zawodów w cross country:

„[…] poza ściganiem postanowiliśmy także stworzyć, a raczej umożliwić ściganie innym. Przy dużym udziale Uczniowskiego Klubu Sportowego Sportowiec Piła i współpracy pilskiego środowiska kolarskiego organizujemy cykl zawodów cross country dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Celem jest propagowanie kolarstwa, zdrowego trybu życia i przede wszystkim dobra zabawa.”

W kalendarzu zaplanowanych jest sześć wyścigów, które odbywać się będą mniej więcej co miesiąc od kwietnia do końca września na terenie MOSiR Piła. W programie możemy znaleźć informację o sześciu kategoriach, które rywalizować będą w ramach trzech wyścigów (dwie kategorie per wyścig).

Daty Cellfast MTB XC Cup 2018:

  • 14 kwietnia 2018
  • 13 maja 2018
  • 23 czerwca 2018
  • 14 lipca 2018
  • 1 września 2018
  • 29 września 2018

Na razie nie ma strony internetowej, więcej informacji – w tym regulamin – można znaleźć na dedykowanym fanpage.

Na koniec warto podkreślić fakt, że inicjatywa organizacji serii xco w Pile zasługuje na ogromne wyróżnienie jako działania oddolnego, będącego efektem zajawki grupy ludzi, których połączyła pasja do kolarstwa. Oby jak najwięcej takich w całej Polsce!


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0