Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team): „założyłem cel obrony pierwszego miejsca z zeszłego roku i udało się!” – Kamptal Klassik Trophy, Langenlois, AUT

HomeKomentarze

Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team): „założyłem cel obrony pierwszego miejsca z zeszłego roku i udało się!” – Kamptal Klassik Trophy, Langenlois, AUT

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wyścig w Langenlois należy do jednych z moich ulubionych ze względu na profil trasy. W tym roku założyłem cel obrony pierwszego miejsca z zeszłego roku i udało się! Tym razem wyścig rozegrał się dla mnie dużo wcześniej niż w zeszłym roku, kiedy o zwycięstwo walczyłem na ostatnich metrach.

Przez pierwszą połowę wyścigu jechaliśmy w grupie pięciu osób (ja, Cink, Kerschbaumer, Skarnitzl, Vastl). Niestety Czesi nie do końca chcieli współpracować. Postanowiłem zaatakować na trzy rundy do końca, po trosze żeby obudzić towarzystwo, ale i żeby sprawdzić kto tak naprawdę jest mocny dzisiejszego dnia. Na przedostatniej rundzie dogonił mnie Ondrej Cink i jednocześnie skontrował moją ucieczkę. Udało mi się przetrzymać ten atak, trzymałem się mocno Czecha, aby na ostatnim podjeździe zaatakować i dojechać samotnie do mety.

Już nie mogę się doczekać kolejnego startu w Langenlois w przyszłym roku ? A to zwycięstwo dało mi fajnego kopa na kolejne wyścigi!


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0