Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team): “założyłem cel obrony pierwszego miejsca z zeszłego roku i udało się!” – Kamptal Klassik Trophy, Langenlois, AUT

Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team): “założyłem cel obrony pierwszego miejsca z zeszłego roku i udało się!” – Kamptal Klassik Trophy, Langenlois, AUT

REKLAMA
Michał Topór (Reprezentacja Polski) – Proffix Swiss Cup, Haiming
Paula Gorycka (Struby BiXS Team: “utrzymałam moją tegoroczną statystykę” – Kamptal Klassik Trophy, Austria
Michalina Ziółkowska szykuje się do mistrzostw Europy
Paula Gorycka (Strüby-BiXS) – Kamptal Klassik Trophy, Austria
Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Ischgl Ironbike Marathon, Austria

Wyścig w Langenlois należy do jednych z moich ulubionych ze względu na profil trasy. W tym roku założyłem cel obrony pierwszego miejsca z zeszłego roku i udało się! Tym razem wyścig rozegrał się dla mnie dużo wcześniej niż w zeszłym roku, kiedy o zwycięstwo walczyłem na ostatnich metrach.

Przez pierwszą połowę wyścigu jechaliśmy w grupie pięciu osób (ja, Cink, Kerschbaumer, Skarnitzl, Vastl). Niestety Czesi nie do końca chcieli współpracować. Postanowiłem zaatakować na trzy rundy do końca, po trosze żeby obudzić towarzystwo, ale i żeby sprawdzić kto tak naprawdę jest mocny dzisiejszego dnia. Na przedostatniej rundzie dogonił mnie Ondrej Cink i jednocześnie skontrował moją ucieczkę. Udało mi się przetrzymać ten atak, trzymałem się mocno Czecha, aby na ostatnim podjeździe zaatakować i dojechać samotnie do mety.

Już nie mogę się doczekać kolejnego startu w Langenlois w przyszłym roku ? A to zwycięstwo dało mi fajnego kopa na kolejne wyścigi!

COMMENTS

DISQUS: 0