Zawodnicy CST 7R MTB Team na progu sezonu

Zawodnicy CST 7R MTB Team na progu sezonu

Katarzyna Solus Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bike Maraton, Kielce
Bogdan Czarnota (VW Samochody Użytkowe) – Mazovia MTB, Kielce
Mistrzowski rower legendy, nowości i testy Meridy na Kielce Bike-Expo
Mazovia MTB Marathon na Bike Expo w Kielcach
Jakub Zamroźniak (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bike Maraton, Kielce

Trwa ostatni tydzień zgrupowania ekipy CST 7R MTB Team w Hiszpanii.

Sezon zbliża się wielkimi krokami i już niedługo pierwsze starty. Zawodnicy CST 7R MTB Team szlifują swoją formę na zgrupowaniach. Mamy nadzieję, że efekty pracy, jaką wykonują podczas przedsezonowych treningów, przyjdą w najlepszym możliwym momencie i wszyscy będziemy się cieszyć sukcesami drużyny. Dla porządku dodajmy, że nie wszyscy z grupy CST 7R są aktualnie w Hiszpanii. Dzięki uprzejmości drużyny MAT ATOM Deweloper, Rita Malinkiewicz przez najbliższe dni będzie pokonywać kolejne kilometry na chorwackich szosach w towarzystwie dziewczyn z najlepszej kobiecej grupy szosowej w Polsce!

DAREK BATEK NA NARODOWYM

Lider CST 7R MTB Team wśród kolarskich mistrzów, których będziecie mogli spotkać w trakcie Bike Expo w Warszawie. Darek będzie jednym z gości imprezy Bike Expo – Narodowy Test Rowerowy 2018, która odbędzie się 24-25 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zawodnik CST 7R znajdzie się wśród prawdziwych kolarskich gwiazd. Wystarczy tylko wymienić nazwiska Mai Włoszczowskiej, Jolandy Neff, Michała Kwiatkowskiego i oczywiście Czesława Langa, a to nie koniec listy.

Poza tym podczas Bike Expo swoją premierę będzie miało muzeum 90 lat Tour de Pologne, a na płycie stadionu odbędzie się pierwszy w historii Narodowy Wyścig Niepodległości. Na PGE Narodowym zamelduje się również Mobilne Centrum Testowe Meridy, czyli ponad 30 rowerów marki, na której jeżdżą między innymi zawodnicy CST 7R. Podczas bezpłatnych testów każdy zainteresowany będzie mógł wypróbować górskie, szosowe i przełajowe rowery Merida, w tym modele znane z najważniejszych wyścigów na świecie.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy na Bike Expo – Narodowy Test Rowerowy.

COMMENTS

DISQUS: 0