INPEAK – polski pomiar mocy

HomeSprzęt

INPEAK – polski pomiar mocy

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


INPEAK to nowa marka na rynku polskim oferująca mierniki mocy montowane na lewym ramieniu mechanizmu korbowego. Jej założyciele od ponad trzech lat pracowali nad opracowaniem miernika mocy.

Początki związane są z pracą magisterską Marcina Kawalca, w ramach której powstał pierwszy miernik od którego wszystko się zaczęło. Wtedy też współtwórcy marki INPEAK poznali się na zawodach XC, gdzie wspólnie startowali. Po licznych rozmowach o mierniku mocy zadecydowali, iż nie można tak tego zostawić i podjęli decyzję o kontynuowaniu prac i dalszym jego rozwojem. Na początku to była fajna zabawa łączącą w sobie dwie pasje jakimi są rower i inżynieria. Po pierwszych wymiernych efektach swojej pracy zaczęli postrzegać produkt jako coś, co można skomercjalizować i wprowadzić na rynek.

Teraz po kilku latach wytężonej pracy nad miernikiem przyszedł czas na oficjalne wprowadzenie go na rynek. Poznajcie markę INPEAK!

W pierwszej kolejności dostępne będą mierniki Powercrank montowanych na lewych ramionach korb Shimano. W niedalekiej przyszłości pojawią się również mierniki Powercrank motnowane na korbach innych producentów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla kolarzy będzie możliwość montażu miernika mocy na ich własnych ramionach.

Cały proces produkcyjny tego rozwiązania łącznie z wysyłką powinien zamknąć się w 7 dniach roboczych. Udział kolarza w całym procesie ogranicza się jedynie do wysłania swojej korby na adres INPEAK, odczekanie kilku dni i można cieszyć się z dynamicznie zmieniających się cyferek na komputerku rowerowym.

Na koniec warto podkreślić to, co pada w tytule – IPEAK to całkowicie polski pomiar mocy. Więcej informacji na stronie internetowej oraz fanpage.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0