Anna Urban nową zawodniczką Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Anna Urban (TRW MTB Racing) – Bike Maraton, Miękinia
Anna Urban (TRW MTB Racing) o swojej drodze do Reprezentacji Polski
Wyniki – 16-17 czerwca 2018
Anna Urban (TRW Cloudware) – Puchar Mazowsza, Zgierz

Do zespołu Bogdana Czarnoty dołączyła kolejna utytułowana zawodniczka. Tym razem jest to Anna Urban, która specjalizuje się w maratonach MTB.

Ubiegły sezon obfitował dla Anny Urban w wiele sukcesów. Zawodniczka wygrała między innymi Puchar Polski w maratonach MTB w kategorii Elita oraz zakwalifikowała się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w maratonie MTB. Oprócz tego Anna Urban zajęła drugie miejsce w słynnych zawodach Salzkammergut Mountainbike Trophy i uplasowała się na podium wielu innych maratonów. W sezonie 2018 będzie jeździć w barwach Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.