Dwie nowości od Canyona dla kobiet

Dwie nowości od Canyona dla kobiet

Rower górski za 3000 złotych [2017]
Najtańszy karbonowy full do cross country [2018]
Flesz – 31-12-2017
Przetestuj Canyona!
Canyon Neuron AL 6.9 – Test i wideo

Canyon postanowił wyjść trochę przed szereg i już teraz przygotował małą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet, właśnie zaprezentowano nowego Spectrala i Grand Canyona w wersji WMN.

Pierwszy z dwóch rowerów to Spectral ze 140 mm skokiem, a drugi to sztywny rower trailowy z widelcem o skoku 110 mm. Producent zapewnia, że oba rowery są tak skonstruowane by dawać jak najwięcej pozytywnych wrażeń z jazdy. Geometria obu rowerów została oparta o wyniki z bazy danych narzędzia “Perfect Positioning System”, czyli online’owego systemu doboru roweru do użytkownika.

Canyon przeanalizował dane anatomiczne 68000 kobiet i na ich podstawie opracował nowe konstrukcje. Dzięki temu rozmiary ram różnią się od oferty dla mężczyzn. Kobiety o wzroście między 148 cm, a 179 cm mają teraz do wyboru cztery rozmiary ramy, wliczając w to także rozmiar 2XS.

Spectral jest dostępny w dwóch wariantach specyfikacji na carbonowej ramie i dwóch na aluminiowej. Grand Canyon to siedem rowerów na aluminiowej ramie. Wszystkie są już dostępne na stronie Canyon.

Galeria detali Spectrala:

Galeria detali Grand Canyona:

 

COMMENTS

DISQUS: 0