BYE! Czyli Bike Maraton naturalnie

HomeINFORMACJE PRASOWE

BYE! Czyli Bike Maraton naturalnie

Wracamy do natury. Tak można skwitować informację o tym, że napój izotoniczny na wszystkie edycje Bike Maratonu 2018 zapewni holenderska marka BYE!. Możecie się już przyzwyczajać do biało – czerwonych barw nowego Oficjalnego Partnera cyklu Bike Maraton i zielonych, ekologicznych dodatków, a także do leśnych, jagodowych aromatów.

Promocyjne stoisko z odżywkami i produktami marki BYE! pojawiło się już parę razy przy okazji kilku ubiegłorocznych edycji Bike Maratonu – między innymi w Szklarskiej Porębie, Kielcach i Jeleniej Górze, a także na trasach Szosowego Klasyka. BYE! był również obecny na wyścigach przełajowych i oczywiście na Bike – Expo w Kielcach. Czas na zmiany, nowe doświadczenia i nowe wyzwania. Czas na BYE! Dlatego właśnie organizator Bike Maratonu i polski dystrybutor BYE! podjęli decyzję o współpracy, widząc w niej szansę na dostarczenie zawodnikom dobrego, spełniającego ich wymagania, produktu oraz na promocję nowej marki na polskim rynku. Nie bez znaczenia jest fakt, że mówimy o produktach, które czerpią z natury tyle ile się da. To zasadniczy atut marki.

Stoisko promocyjne, pozostałe produkty, a przede wszystkim tysiące litrów nowego izotonika już niedługo będą dostępne na wszystkich jedenastu edycjach BM. Pierwsza już niebawem – 14 kwietnia w Miękini. Na trasach Bike Maratonu 2018 punkty odżywcze na trasie i bufet – meta zaopatrzone będą więc w sztandarowy produkt marki – BYE! Isotonic Sport Drink. To doskonałe rozwiązanie dla sportowców, pomagające zachowywać energię i utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu. BYE! Isotonic Sport Drink zapobiega utracie wydajności dzięki dostarczaniu węglowodanów i utrzymaniu odpowiedniej równowagi elektrolitycznej. To napój “dwa w jednym” – gasi pragnienie i dostarcza energii. Skład i proporcje napoju pozwalają utrzymać właściwe ciśnienie osmotyczne płynów ustrojowych. Zależnie od proporcji, możemy uzyskać zarówno napój izotoniczny, jak i hipotoniczny, idealny dla sportowców z bardziej rekreacyjnym zacięciem. Wersja izotoniczna to po prostu idealny napój dla sportowców wytrzymałościowych, stosowany podczas długotrwałego wysiłku. BYE! Isotonic Sportdrink zawiera tylko naturalne barwniki i aromaty. Dzięki temu nie powoduje dolegliwości żołądkowych! Jednak na temat walorów smakowych i użytkowych już wkrótce sami będziecie się mogli wypowiedzieć – jak tylko spróbujecie! Produkty BYE! pojawią się również na punktach odżywczych innych imprez organizowanych przez team Macieja Grabka – m. in. podczas cyklu biegów górskich Runner’s World Super Bieg.

COMMENTS

DISQUS: 0