Trasa i profil Trek Extreme MTB Challenge 2018

HomeZapowiedzi

Trasa i profil Trek Extreme MTB Challenge 2018

Nie tak dawno opublikowaliśmy informację prasową Strefy MTB Sudety, gdzie obok Pucharu Strefy w kalendarzu pojawiło się ultra wyzwanie – Trek Extreme MTB Challenge, czyli maraton mtb na dystansie ponad 100 km i z sumą przewyższeń ponad 4000 m. Kilka dni temu na fanpage wydarzenia pojawiła się garść istotnych informacji czyli przede wszystkim trasa oraz jej profil.

W ramach Trek Extreme MTB Challenge 2018 zawodnicy będą mieli do przemierzenia wiele z tras, które na co dzień dostępne są w ramach Strefy MTB Sudety. Nie mniej jednak jak podkreślają sami organizatorzy, strzałki zaprowadzą Was także w rejony znane praktycznie tylko dzikiej zwierzynie, w które ludzie zapuszczają się naprawdę rzadko.

Poniżej trasa i profil wyścigu. Co ważne i warto szczególnego podkreślenia – mimo ogromnego dystansu, jaki będzie do pokonania – nie ma mowy o jeździe na rundach!

 

To o czym warto także napisać, to fakt, że długoterminowym celem organizatorów jest uzyskanie prawa do organizacji na tej właśnie trasie Mistrzostw Polski w maratonie MTB. Brzmi dobrze. Trzymamy kciuki!

Regulamin oraz zapisy na Trek Extreme MTB Challenge 2018 tu.

COMMENTS

DISQUS: 0