Ruszyły zapisy na wiosenną edycję Garmin MTB Series 2018

Ruszyły zapisy na wiosenną edycję Garmin MTB Series 2018

Michał Bogdziewicz (Nexus Team) – Garmin MTB Series – Gdańsk
Wyniki ankiety 2017 [trendy / trening / suple / kawa]
Bar Fly 4 max // tail gunner

Właśnie ruszyły zapisy na pierwszą wiosenną edycję Garmin MTB Series 2018! Podczas wiosennej edycji cyklu zawodnicy będą się ścigać tydzień po tygodniu w okolicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Tak jak podczas edycji jesiennej amatorzy kolarstwa górskiego będą rywalizować podczas trzech etapów: 8 kwietnia (niedziela) w Gdańsku, 14 kwietnia (sobota) w Otominie i 21 kwietnia (sobota) w Sopocie. Od początku zawodom z cyklu Garmin MTB Series przyświeca zasada „Minimum asfaltu, maksimum frajdy”, dlatego wszystkie trasy będą różnorodne, a tym samym atrakcyjne dla zawodników. Kolarze będą mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: MINI o długości około 25 km oraz MAXI z dystansem około 50 km. Szczegóły tras zostaną podane już niebawem.

Niewątpliwie na trasach tegorocznej edycji Garmin MTB Series, każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy będą specjalnie przygotowane i ciekawe. Cykl z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, a pierwsza w historii wiosenna edycja zawodów to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić swoją formę po zimowym okresie przygotowań.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.mtbseries.pl . Dla pierwszych 100 zgłoszonych osób organizatorzy przygotowali specjalne rabaty! Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu cyklu: https://www.facebook.com/mtbseries/.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0