Korona Karkonoszy – kalendarz 2018

HomeZapowiedzi

Korona Karkonoszy – kalendarz 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Od kilku lat Rotary Klub Karpacz organizuje m.in. wjazd na Śnieżkę oraz Szrenicę. W zeszłym roku zwieńczeniem Korony Karkonoszy był czy to rajd czy maraton „Rowerem przez Karkonosze”, którego trasa wyznaczona była między Karpaczem i Szklarską Porębą.

W sezonie 2018 organizatorzy w pewien sposób wracają do korzeni, bo wszystkie trzy organizowane wyścigi będą miały formułę uphillu. W czerwcu wjedziemy na Szrenicę, w sierpniu na Przełęcz Karkonoską (Odrodzenie), a we wrześniu tradycyjnie – Śnieżka.

Warto w tym miejscu podkreślić charytatywny charakter Rotary Klub Karpacz, który wypracowane środki finansowe przekazuje na pomoc potrzebującym – dzieci, młodzież oraz osoby dotknięte kalectwem. Stąd też hasło całego cyklu „Pokonaj siebie, pomóż innym!”

Kalendarz Korony Karkonosze 2018:

  • Rowerem na Szrenicę – 10 czerwca 2018
  • Rowerem przez Karkonosze – 18 sierpnia 2018
  • Rowerem na Śnieżkę – 1 września 2018

Więcej informacji na stronie internetowej cyklu oraz fanpagea wszystkie najnowsze informacje o kalendarzu 2018 w kraju i za granicą dowiesz się klikając tu.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0