Puchar Mazowsza MTB XC – kalendarz 2018

HomeZapowiedzi

Puchar Mazowsza MTB XC – kalendarz 2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Nie tak dawno pisałem, że Małopolska cross country stoi. Wygląda na to, że Mazowsze goni, bo obok rozrastającej się z roku na rok Małej Ligi XC swoje stałe miejsce w kalendarzu ma także Puchar Mazowsza MTB XC organizowany m.in. przez Warszawski Klub Kolarski. W sezonie 2018 rozegranych zostanie sześć wyścigów, trzy w Warszawie, trzy w bliskiej okolicy Warszawy.

W informacji podanej na fp Pucharu Mazowsza możemy także znaleźć potwierdzenie,  że tydzień po przedostatniej edycji PM, która będzie na Kazurze, w tej samej lokalizacji odbędą się Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Zobaczymy, bo zawirowania w PZKol nie gwarantują dziś niczego.

Puchar Mazowsza MTB XC – kalendarz 2018:

  • 12 13 maja 2018 – Warszawa Wesoła
  • 26 maja 2018 – Kobyłka
  • 3 czerwca 2018 – Wesoła
  • 17 czerwca 2018 – Warszawa
  • 15 lipca 2018 – Warszawa / Kazurka
  • 16 września 2018 – Legionowo

Więcej informacji na stronie internetowej cyklu oraz fanpage,a wszystkie najnowsze informacje o kalendarzu 2018 w kraju i za granicą dowiesz się klikając tu.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0