Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Hoogerheide, Holandia [re-live]

HomeWideo

Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Hoogerheide, Holandia [re-live]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Na tydzień przed Mistrzostwami Świata będziemy mogli zobaczyć rywalizację na najwyższym światowym poziomie, bo każdy zawodnik powinien być już w najwyższej formie. Poza tym to okazja na zdobycie ostatnich punktów w klasyfikacji Pucharze Świata.

W wyścigu kobiet swoje zwycięstwo przypieczętuje zapewne Sanne Cant. O drugie i trzecie miejsca walczyć będą do końca Kaitlin Keough, Eva Lechner, Katherine Compton, Helen Wyman oraz Katerina Nash.

Budzące duże zainteresowanie polskich kibiców starty Jolandy Neff (Kross Racing Team) w chwili obecnej chwili daje jej 22 miejsce. W zależności od dzisiejszej dyspozycji może udać się jej skończyć rywalizację w Top20.

Na chwilę obecną sklasyfikowanych jest 119 zawodniczek.

Retransmisja dostępna na kanale UCI na YouTube oraz fanpage UCI Cyclocross.


W wyścigu mężczyzn swoje zwycięstwo w Pucharze Świata przypieczętuje Mathieu van der Poel, który aż sześć razy stanął na największym stopniu podium w tym sezonie. Dwukrotnie triumfował broniący za tydzień tytułu Mistrza Świata Wout van Aert.

W aktualnej klasyfikacji Pucharu Świata mamy dwóch Polaków – Marka Konwę na miejscu 77 oraz Karola Michalskiego na miejscu 110. W sumie sklasyfikowanych jest 118 zawodników.

Retransmisja dostępna na kanale UCI na YouTube oraz fanpage UCI Cyclocross.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0