Plan na weekend 52/2017

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 52/2017

No i dojechaliśmy do końca roku. Zanim jednak wystrzelą korki od szampana na horyzoncie kilka przełajowych wyścigów. W kraju mamy coś nowego – Nocny Wyścig Przełajowy Konwa Bike Race w Lesznie, który rozegrany zostanie na torze żużlowym. Co prawda nazwa mówi, że nocny, ale w rzeczywistości wszystko skończy się około 18:30, czyli chwilę po zmroku i tylko elita będzie jeździć naprawdę po nocy, choć oczywiście cała trasa będzie w pełni oświetlona. Zapowiedziana jest relacja wideo, która ma być dostępna na stronie miasta Leszno. Zobaczymy…

W sobotę, nieopodal Leszna, ORLEN Puchar Polski w miejscowości Włoszakowice. Oba wyścigi odbywają się pod hasłem „Cześć i chwała bohaterom” – z okazji 99. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

W krajach Beneluxu ścigają się na przełajach prawie codziennie poczynając od 23 grudnia… W najbliższych dniach odbędą się:

  • 28 grudnia 2018 – DVV verzekeringnen – Azencross – Loenhout, Belgia
  • 29 grudnia 2018 – Cyclocross Bredene – Bredene, Belgia
  • 30 grudnia 2018 – Telenet Superprestige Diegem – Diegem, Belgia

Wszystkie wyżej wymienione wyścigi będą prawdopodobnie do obejrzenia na stronie https://www.vrt.be/nl/, ale oczywiście będziemy Was na bieżąco informować.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

DISQUS: 0