Ogłoszono kalendarz Cyklokarpaty 2018

Ogłoszono kalendarz Cyklokarpaty 2018

REKLAMA
Dziesiąte Kellys Cyklokarpaty w Dukli pod znakiem błotnego SPA
Justyna Frączek – AR Team [Przed sezonem 2016]
Cyklokarpaty, odcinek 5. W cieniu sandomierskiego zamku.
Plan na weekend 23/2016
Karol Rożek – AGH Cycling – Cyklokarpaty – Koninki

Nadchodzi kolejny sezon z Kellys Cyklokarpatami. Jak co roku organizatorzy przygotowali esencję prawdziwego MTB i postawili na mocno górzyste tereny. Przyszłoroczne edycje będą jeszcze bardziej intensywne i wymagające, choć pojawi się również chwila na odpoczynek. Zapowiada się także kilka nowości.

W tym roku Kellys Cyklokarpaty rozpoczną się już 14 kwietnia w Horyńcu-Zdroju, natomiast zwieńczeniem całego cyklu będzie maraton w Rzykach, który w minionym sezonie zyskał miano jednego z najciekawszych pod względem kondycyjnym, technicznym oraz widokowym, i który wyciśnie z zawodników ostatki sił i zostanie w ich pamięciach na całą zimę. Na mapie Kellys Cyklokarpaty pojawią się trzy całkowicie nowe miejscowości. Z zupełnie nowej perspektyw zawodnicy podziwiać będą Gorce podczas maratonu w Łopusznej (Gmina Nowy Targ), Beskid Wyspowy odsłoni swe tajemnice na starcie w Kasinie Wielkiej (Gmina Mszana Dolna) i Myślenicach.

Warto wspomnieć, że organizatorzy słuchają swoich zawodników i w kalendarzu zostają kultowe już miejscówki, takie jak Przemyśl czy Wierchomla, które od lat podbijają serca maratończyków. Jedną z przyszłorocznych edycji będzie również wyczekiwany przez wszystkich maraton w Kluszkowcach, który nieustannie odbywa się podczas festiwalu rowerowego Joy Ride Festival. Do Klasyfikacji Generalnej sezonie 2018 zaliczane będzie 7 najlepszych startów. Kellys Cyklokarpaty wierzą w siłę, hart ducha oraz wytrwałość swoich zawodników.

Tak jak do tej pory, już końcem stycznia zawodnicy będą mieli możliwość rezerwacji numerów startowych na sezon 2018 w Systemie Timedo. Pierwszeństwo przysługuje tym, którzy w listopadzie wypełnili ankietę Kellys Cyklokarpaty. Osoby, które tej ankiety nie wypełniły, otrzymają możliwość rezerwacji numerów w II turze już początkiem lutego.

Kalendarz Kellys Cyklokarpaty 2018

Uwaga uwaga! Jesteście gotowi na to, co zaraz Was czeka? Zgodnie z obietnicą – nagroda! Przedstawiamy kalendarz Kellys Bicycles Cyklokarpaty 2018! Oj… będzie się działo!14 kwietnia – Horyniec Zdrój28 kwietnia – Przemyśl12 maja – Wierchomla26 maja – Kluszkowce2 czerwca – Brzozów16 czerwca – Łopuszna30 czerwca – Pruchnik15 lipca – Wojnicz28 lipca – Kasina Wielka12 sierpnia – Dukla25 sierpnia – Myślenice29 września – RzykiDo klasyfikacji generalnej zaliczać będziemy 7 najlepszych startów – zgodnie ze stosowaną zawsze zasadą połowa + 1. Tak, w ostatnich dwóch latach do klasyfikacji generalnej przy 14 startach liczyło się również 7 najlepszych, ale chyba zgodzicie się, że 8 startów to by już było za dużo :) Wiemy, że dacie radę!Horyniec-Zdrój, Bike Town Przemyśl, Dwie Doliny, Joy Ride Festival – Kluszkowce 2018, Brzozów, Gmina Nowy Targ – przestrzeń dla Twoich pasji, Pruchnik, Wojnicz, Kasina SKI, Dukla, Miasto i Gmina Myślenice, Czarny Groń, Andrychów Nasze Miasto

Opublikowany przez Cyklokarpaty na 7 grudnia 2017

Kalendarz startów:

 • Horyniec-Zdrój 14.04
 • Przemyśl 28.04
 • Wierchomla 12.05
 • Kluszkowce 26.05
 • Brzozów 02.06
 • Łopuszna 16.06
 • Pruchnik 30.06
 • Wojnicz 15.07
 • Kasina Wielka 28.07
 • Dukla 12.08
 • Myślenice 25.08
 • Rzyki 29.09

COMMENTS

DISQUS: 0