Michał Kucewicz: „Niewiele zabrakło do medalu”

HomeINFORMACJE PRASOWE

Michał Kucewicz: „Niewiele zabrakło do medalu”

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W weekend odbyły się Mistrzostwa Europy w kolarstwie przełajowym. W sobotę i w niedzielę w czeskim Taborze wystartowali najlepsi europejscy „przełajowcy”. Wśród nich Michał Kucewicz z CST MTB Teamu, który walczył w kategorii Masters 30-34 oraz reprezentanci Polski z Hurom Sławno Kellys Team, startujący w kategorii U23 Agnieszka Szpocińska oraz Marcin i Tomek Budzińscy.


Najpierw na starcie stanął Michał, któremu do medalu zabrakło jedynie 8 sekund. Na mecie kolarz CST był niepocieszony. – Czwarte miejsce to wynik dużo poniżej moich oczekiwań. Tym razem wszystko zagrało, to znaczy wszystko oprócz moich nóg… Trudno, taki sport. Jedziemy dalej – mówi Michał.

Po sobotnich zmaganiach Mastersów, w niedzielę na starcie pojawili się zawodnicy i zawodniczki Elity, U23, juniorek i juniorów. W kategoriach młodzieżowych Agnieszka Szpocińska ukończyła wyścig na 32. miejscu, natomiast Marcin i Tomek dotarli do mety odpowiednio na 34. i 36. miejscu.

fot. TM Foto


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0