Przełajowy raport CST Riders

HomeINFORMACJE PRASOWE

W weekend odbyły się wyścigi CX z udziałem zawodników CST.

Michał Kucewicz z CST MTB Teamu wystartował w sobotę w wyścigu Staroveské cyklokrosy w Czechach, gdzie zajął dobre 5. miejsce, choć – jak sam twierdzi – mogło być nieco lepiej. W tym samym dniu ekipa Hurom Sławno Kellys Team także wybrała się do naszych południowych sąsiadów, ale na Słowację. Zgodnie z zapowiedzią wzięli udział w Pucharze tego kraju razem z przełajową kadrą Polski. Członkowie teamu ze Sławna wywalczyli następujące lokaty:

Agnieszka Szpocińska – 14., Tomasz Budziński – 20., Marcin Budziński – 23., a Arkadiusz Wach – 19. (w juniorach).

Wszyscy wypadli dużo lepiej w niedzielę, kiedy wystartowali w III serii Pucharu Polski w Mikołowie. Na błotnistej trasie Agnieszka nie miała sobie równych, wygrywając wyścig elity kobiet. Panowie również spisali się całkiem dobrze: Tomek był 16. (5. U23), Marcin przyjechał na metę na 6. miejscu (3. U23), a Arek zameldował się na 22. pozycji open i 7. w juniorach.

W Mikołowie pojawił się również Michał Kucewicz i tego dnia był już z siebie w pełni zadowolony. Zawodnik CST MTB Teamu okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii i stanął na najwyższym stopniu podium.