Rękawiczki Accent Impulse

HomeSprzętRóżności

Rękawiczki Accent Impulse

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Dlaczego pokazujemy rękawiczki, które raczej nie należą do najcieplejszych jesienią? A dlaczego przełajowcy jeżdżą w zawodach na krótko mimo, że jest zimno? Ano dlatego, że komfort termiczny ciała to jedna z ważniejszych rzeczy na wyścigu. Nawet zwykłemu amatorowi zdarzyło się ubrać za grubo na jakiś wiosenny wyścigi i pewnie przyzna mi rację, że to była katorga.

Dlatego właśnie dobrze oddychające rękawiczki, zapewniające dobry chwyt są tak ważne jesienią, a nawet zimą. Impulse zapinane są na rzep, nie mają od spodu za dużo paneli żelowych, więc będą idealnie leżeć na kierownicy, silikonowe wstawki na palcach wskazujących pomogą w chwycie klamki lub manetki. Jesienią troszkę może nam lecieć z nosa podczas jazdy i tu z pomocą przychodzi najlepszy wynalazek w rękawicach, czyli frotka na kciuku (i nikt mi nie wmówi, że to do wycierania okularów!)

Dystrybutorem rękawiczek Accent jest firma Velo i kosztują one 79 pln.

 


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0