Mała Liga Cyclocross

HomeZapowiedzi

Mała Liga Cyclocross

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Ekipa odpowiedzialna za Małą Ligę w formule XCO działa już kolejny sezon, a „złote kalesony” przyznawane na wyścigu w Otwocku z roku na rok są coraz bardziej rozpoznawalną nagrodą. Wyścig odbywają się na Mazowszu, a w zasadzie w okolicach prawobrzeżnej Warszawy – Otwock, Wiązowna, Dąbrówka, Karczew, Celestynów… W tym roku jeszcze dwie edycje – 10 września i 15 października.

Advertisement

Ale to nie koniec. Jak się okazuje w tym roku jesienią i zimą nie będziemy odpoczywać, bo wg. niepotwierdzonych jeszcze informacji Maciek Mycielski ze swoimi ludźmi zorganizuje nam przełajowe wyścigi. Będą to Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza a także Puchar Polski. W sumie trzy albo cztery wyścigi. W zawodach będą mogli wziąć zarówno kolarze z licencjami, jak i bez. Oprócz klasyfikacji Pucharowej będzie prowadzona także ta w ramach Małej Ligi Cyclocross.

Więcej szczegółów wkrótce…

AKTUALIZACJA

Na fanpage Małej Ligi XC Cyclocross pojawiły się daty. Trzy daty, w tym jedna dwudniowa impreza:

  • 19 listopada 2017 – Mistrzostwa Warszawy
  • 10 grudnia 2017
  • 6-7 stycznia 2018 – ORLEN Puchar Polski

W przypadku drugiej daty, 10 grudnia, organizatorom wiadoma jest kolizja z CX Katowice. W związku z tym trwają negocjacje z lokalnymi władzami celem zmiany terminu, na ten niekolidujący z żadną ważną imprezą przełajową.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0